Sudėtingas vaistas, palengvinantis peršalimo simptomus, nosies gleivinės patinimą, uždegimą, karščiavimą.

Struktūra acetilsalicilo rūgštis - nesteroidinis priešuždegiminis vaistas, turintis analgezinį ir karščiavimą mažinantį poveikį.

Difenhidraminas - palengvina kvėpavimą, turi antialerginį, raminamąjį ir vietinį analgetiką, mažina spazmus, mažina gleivinių hiperemiją, patinimą ir kraujagyslių pralaidumą.

Kalcio gliukonatas - palengvina patinimą ir alergijos simptomus.

Vitamino C - antioksidantas, turi imunomoduliacinį poveikį ir mažina kraujagyslių pralaidumą.

Jis skiriamas gripo, ūminių kvėpavimo takų infekcijų, kurias lydi karščiavimas, galvos skausmai, rinorėja, mialgija, gerklės skausmas ir nosies gleivinės patinimas, simptominiam gydymui..

Kontraindikacijos - skrandžio opa, sunkus inkstų ir kepenų pažeidimas, uždaro kampo glaukoma, prostatos hiperplazija, anemija, virusinis hepatitas, leukopenija, fenilketonurija, alkoholizmas, nėštumas, žindymas.

Antigrippin milteliai: naudojimo instrukcijos

Dozavimo forma

Struktūra

Medaus citrina: natrio bikarbonatas, citrinos rūgštis, sorbitolis, povidonas, sacharozė, natrio ciklamatas, aspartamas, kalio acesulfamas, kalkių skonis (liepų skonio vaisių priedas), karamelės skonis, medaus skonis, natrio dokusatas.

Ramunėlės: natrio bikarbonatas, citrinos rūgštis, sorbitolis, povidonas, sacharozė, natrio ciklamatas, aspartamas, kalio acesulfamas, ramunėlių ekstraktas, natrio dokusatas.

apibūdinimas

Medaus-citrinos milteliai: įvairaus granuliavimo milteliai, turintys specifinio kvapo dalelių nuo baltos iki pilkšvai smėlio spalvos. Leidžiama naudoti tamsiai rudos spalvos pjūvius..

Ramunėlių milteliai: įvairaus granuliavimo milteliai, sudaryti iš dalelių nuo baltos iki smėlio ir šviesiai rudos spalvos, turintys specifinį kvapą. Leidžiamos rudos dėmės..

Farmakoterapinė grupė

ATX kodas [N02BE51]

Farmakologinės savybės

Paracetamolis turi analgezinį ir karščiavimą mažinantį poveikį; pašalina galvos ir kitų rūšių skausmą, mažina karščiavimą.

Askorbo rūgštis (vitaminas C) dalyvauja redokso procesų reguliavime, angliavandenių apykaitoje, padidina organizmo atsparumą.

Chlorfenaminas - H1-histamino receptorių blokatorius, pasižymi antialerginiu poveikiu, palengvina kvėpavimą per nosį, sumažina nosies užgulimo, čiaudulio, pilvo pūtimo, niežėjimo ir akių paraudimo jausmą..

Infekcinės ir uždegiminės ligos (SARS, gripas), lydimos karščiavimo, šaltkrėtis, galvos skausmas, sąnarių ir raumenų skausmas, nosies užgulimas ir gerklės bei sinusų skausmas.

Kontraindikacijos

Padidėjęs jautrumas paracetamoliui, askorbo rūgščiai, chlorfenaminui ar bet kuriam kitam vaisto komponentui. Eroziniai ir opiniai virškinimo trakto pažeidimai (ūminėje fazėje). Sunkus inkstų ir (arba) kepenų nepakankamumas. Alkoholizmas. Kampinė glaukoma. Fenilketonurija. Prostatos liaukos hiperplazija. Vaikų amžius (iki 15 metų). Nėštumas ir žindymo laikotarpis.

- inkstų ir (arba) kepenų nepakankamumas, gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas, įgimta hiperbilirubinemija (Gilbert, Dubin-Johnson ir Rotor sindromai), virusinis hepatitas, alkoholinis hepatitas, vyresnis.

Taikymo būdas

Viduje. Suaugusieji ir vyresni nei 15 metų vaikai: 1 paketėlis 2–3 kartus per dieną. Maišelio turinį reikia visiškai ištirpinti stiklinėje (200 ml) šilto vandens (50–60 ° C) ir gautą tirpalą nedelsiant išgerti. Geriau vartoti vaistą tarp valgymų. Didžiausia paros dozė yra 3 paketėliai. Tarpas tarp vaisto dozių turėtų būti bent 4 valandos.

Pacientams, kurių kepenų ar inkstų funkcija sutrikusi, ir senyviems pacientams, vaisto dozės turėtų būti skiriamos kas mėnesį

Struktūra

Priėmimo be anestetiko priėmimo trukmė neviršija 5 dienų, o karščiavimą mažinančių vaistų - 3 dienos..

Vaistas gerai toleruojamas rekomenduojamomis dozėmis..
Pavieniais atvejais yra:
iš centrinės nervų sistemos: galvos skausmas, nuovargio jausmas;
iš virškinimo trakto: pykinimas, skausmas epigastriniame regione;
nuo endokrininės sistemos: hipoglikemija (iki komos išsivystymo);
iš hemopoetinių organų: anemija, hemolizinė anemija (ypač pacientams, turintiems gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumą); ypač retai - trombocitopenija;
alerginės reakcijos: odos bėrimas, niežėjimas, dilgėlinė, Quincke edema, anafilaktoidinės reakcijos (įskaitant anafilaksinį šoką), daugiaformė eritema, eksudatyvi (įskaitant Stevens-Johnson sindromą), toksinė epidermio nekrolizė (Lyell sindromas);
kita: hipervitaminozė C, medžiagų apykaitos sutrikimas, karščio pojūtis, burnos džiūvimas, patalpų parezė, šlapimo susilaikymas, mieguistumas.

Apie visus šalutinius vaisto poveikius reikia pranešti gydytojui..

Perdozavimas

Vaisto perdozavimo simptomai atsiranda dėl jo

Struktūra

Ūmaus paracetamolio intoksikacijos simptomai: viduriavimas, sumažėjęs apetitas, pykinimas ir vėmimas, diskomfortas pilvo ertmėje ir (arba) pilvo skausmas, padidėjęs prakaitavimas.

Apsinuodijimo chlorfenaminu simptomai: galvos svaigimas, sujaudinimas, miego sutrikimai, depresija, traukuliai..

Sąveika su kitais vaistais:

Vitamino C:
- padidina benzilpenicilino ir tetraciklinų koncentraciją kraujyje;
- pagerina geležies preparatų absorbciją žarnyne (paverčia geležį geležimi); vartojant kartu su deferoksaminu, gali padidėti geležies išsiskyrimas;
- padidėja kristalurijos rizika gydant trumpai veikiančius salicilatus ir sulfanilamidus, sulėtėja rūgščių išsiskyrimas per inkstus, padidėja vaistų, turinčių šarminę reakciją (įskaitant alkaloidus), išsiskyrimas, geriamųjų kontraceptikų koncentracija kraujyje;
- padidina bendrą etanolio klirensą;
- kartu vartodamas, jis sumažina chronotropinį izoprenalino poveikį;
- gali tiek padidinti, tiek sumažinti antikoaguliantų poveikį;
- mažina antipsichozinių vaistų (antipsichozinių vaistų) - fenotiazino darinių, terapinį poveikį, amfetamino ir triciklių antidepresantų reabsorbciją kanalėliuose;
- tuo pat metu vartojant barbitūratus, padidėja askorbo rūgšties išsiskyrimas su šlapimu.

Chlorfenamino maleatas:
Chlorfenamino maleatas sustiprina migdomųjų tablečių poveikį. Antidepresantai, antiparkinsoniniai vaistai, antipsichoziniai vaistai (fenotiazino dariniai) - padidina šalutinio poveikio riziką (šlapimo susilaikymas, burnos džiūvimas, vidurių užkietėjimas). Gliukokortikosteroidai - padidėja glaukomos išsivystymo rizika. Etanolis sustiprina chlorfenamino maleato raminamąjį poveikį.

Paracetamolis:
Paracetamolio ir mikrosominių oksidacijos induktorių sąveika kepenyse (fenitoinas, etanolis, barbitūratai, rifampicinas, fenilbutazonas, tricikliai antidepresantai) padidina hidroksilintų aktyvių metabolitų gamybą, o tai leidžia išsivystyti sunkiam apsinuodijimui mažais

Perdozavimas

Kartu su paracetamoliu etanolis prisideda prie ūminio pankreatito vystymosi..
Mikrosomų oksidacijos inhibitoriai (įskaitant cimetidiną) sumažina hepatotoksiškumo riziką.

Vienu metu skiriant diflunisalį ir paracetamolį, pastarojo koncentracija kraujo plazmoje padidėja 50%, padidėja hepatotoksiškumas. Kartu vartojant barbitūratus, sumažėja paracetamolio veiksmingumas.
Paracetamolis sumažina urikozurinių vaistų efektyvumą.

Specialios instrukcijos

Vartodami metoklopramido, domperidono ar kolestiramino, taip pat turėtumėte pasitarti su gydytoju.

Ilgai vartojant žymiai didesnes nei rekomenduojama dozes, padidėja kepenų ir inkstų funkcijos sutrikimo tikimybė, todėl būtina stebėti periferinio kraujo vaizdą.

Paracetamolis ir askorbo rūgštis gali iškreipti laboratorinius tyrimus (kiekybiškai nustatyti gliukozės ir šlapimo rūgšties kiekį kraujo plazmoje, bilirubiną, „kepenų“ transaminazių aktyvumą, MTH).

Norint išvengti toksiško kepenų pažeidimo, paracetamolio nereikėtų derinti su alkoholiniais gėrimais, jį turėtų vartoti ir asmenys, linkę į nuolatinį alkoholio vartojimą. Kepenų pažeidimo rizika padidėja pacientams, sergantiems alkoholine hemoze.

Askorbo rūgšties skyrimas pacientams, kuriems yra greitai plintantis ir intensyviai metastazuojantis navikas, gali apsunkinti proceso eigą. Pacientams, kurių organizme yra daug geležies, askorbo rūgštį reikia vartoti mažiausiai..

Viename medaus citrinos pakelyje yra 1,793 g cukraus, kuris atitinka 0,15 XE.

Viename ramunėlių maišelyje yra 2,058 g cukraus, tai atitinka 0,17 XE.

IŠDAVIMO FORMA

Milteliai geriamojo tirpalo paruošimui, medaus-citrinos ir ramunėlių. 5,0 g miltelių popieriniame / Al / polietileno maišelyje.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20, 30 paketėlių kartoninėje dėžutėje su naudojimo instrukcijomis.

„Antigrippin Express“

Antigrippin-Express: naudojimo instrukcijos ir apžvalgos

Lotyniškas pavadinimas: Antigrippin-Express

ATX kodas: N02BE51

Aktyvus ingredientas: Paracetamolis (Paracetamolis), Askorbo rūgštis (Vitaminas C) [Askorbo rūgštis (Vitaminas C)], Feniraminas (Feniraminas)

Gamintojas: UAB „Sankt Peterburgo farmacijos fabrikas“ (Rusija), „NPO FarmVILAR“ (Rusija)

Atnaujinkite aprašą ir nuotrauką: 2018-10-07

Antigrippin-Express - kombinuotas vaistas, skirtas pašalinti ūminių kvėpavimo takų ligų simptomus, pasižymi šaltu, karščiavimą mažinančiu, antihistamininiu, analgeziniu poveikiu..

Išleidimo forma ir kompozicija

Vaistas tiekiamas miltelių, skirtų peroraliniam vartojimui, pavidalu (citrinų, aviečių ar juodųjų serbentų): miltelių masė nuo baltos iki baltos spalvos su geltonu atspalviu su citrinos kvapu arba nuo baltos spalvos su rausvu atspalviu iki rausvos su aviečių kvapu, arba iš baltos spalvos. iki balto su rausvu atspalviu ir juodųjų serbentų kvapo, gali būti laisvos struktūros gabalėlių; po sumaišymo su vandeniu susidaro bespalvis arba gelsvas tirpalas, turintis citrinos kvapą (milteliai su citrinos kvapu), arba nuo raudonai rožinės iki šviesiai rausvos su aviečių kvapu (milteliai su aviečių skoniu), arba nuo violetinės iki alyvinės-raudonos su juodųjų serbentų kvapu (milteliai su juodųjų serbentų skoniu) (po 13,1 g kiekviename karštyje uždaromame maišelyje, kartoninėje 6, 9 arba 12 maišų pakuotėje ir „Antigrippin-Express“ naudojimo instrukcijose).

1 paketėlyje yra:

  • veikliosios medžiagos: paracetamolis - 0,5 g; askorbo rūgštis - 0,2 g; feniramino maleatas - 0,025 g;
  • pagalbinės medžiagos: tirpus sacharinas (natrio sacharirato dihidratas), cukrus (sacharozė), citrinos rūgštis (citrinos rūgšties monohidratas), natūralus citrinų kvapiklis; be to, maišuose su aviečių skoniu - kvapiosios medžiagos identiškos natūralioms avietėms, maistinės aviečių dažai, maišuose su juodųjų serbentų skoniu - kvapiosios medžiagos identiškos natūraliems juodiesiems serbentams, maistinis dažiklis karmuazinas, maisto dažiklis juodai blizgus.

Farmakologinės savybės

Farmakodinamika

Antigrippin-Express yra kombinuotas vaistas, turintis šaltą, karščiavimą mažinantį, analgetiką ir antihistamininį poveikį.

Vaisto poveikį lemia šios aktyvių komponentų savybės:

  • paracetamolis yra analgetikas ne narkotinis vaistas. Ryškus analgezinis ir karščiavimą mažinantis poveikis yra COX (ciklooksigenazės) slopinimo centrinėje nervų sistemoje padarinys, poveikis skausmo centrams ir termoreguliacija;
  • askorbo rūgštis (vitaminas C) - mažina kraujagyslių pralaidumą, yra aktyvus redokso procesų reguliavimo, kraujo krešėjimo, angliavandenių apykaitos, audinių regeneracijos ir steroidinių hormonų sintezės dalyvis. Stiprina imuninę sistemą, padidindama organizmo atsparumą neigiamų aplinkos veiksnių įtakai;
  • Feniramino maleatas - blokatorius H1-histamino receptorius, turi antialerginį poveikį. Pašalina čiaudulį, padeda sumažinti išskyrų iš nosies, nosies užgulimą, pilvo pūtimą.

Farmakokinetika

Išgėręs Antigrippin-Express viduje, paracetamolis greitai ir beveik visiškai absorbuojamas iš virškinimo trakto (GIT), daugiausia iš viršutinės žarnos. Didžiausia jo koncentracija (Cmaks) kraujo plazmoje susidaro po 0,5–1 valandos.

15–25% paracetamolio jungiasi su plazmos baltymais.

Jis greitai pasiskirsto audiniuose, įveikia placentos barjerą, nedidelė dalis (mažiau kaip 1% suvartotos dozės) patenka į motinos pieną..

Pusinės eliminacijos laikas (T1/2) - nuo 1 iki 4 valandų.

Paracetamolis metabolizuojamas kepenyse, dėl konjugacijos reakcijos su sulfatais ir gliukurono rūgštimi susidaro neaktyvūs metabolitai. Dalyvaujant citochromui P450 mažiau nei 4% suvartotos dozės paverčiami metabolitais, kuriuos inaktyvuoja glutationas. Glutationo trūkumo atvejais šie metabolitai gali blokuoti hepatocitų fermentų sistemų nekrozę. Per inkstus tiek biotransformacijos produktai, tiek nepakitęs vaistas išsiskiria maždaug 5% suvartotos dozės..

Išgertas askorbo rūgštis aktyviai absorbuojama plonojoje žarnoje, jos biologinis prieinamumas yra maždaug 70%. Plazmos baltymų prisijungimas yra nereikšmingas. Kaupiasi ląstelėse ir kraujo plazmoje, Cmaks susidaro liaukiniuose audiniuose. Išsiskiria į motinos pieną.

Askorbo rūgštis išsiskiria nepakitusi ir metabolitų pavidalu daugiausia per inkstus, nedidelė dalis per žarnyną..

Išgėrus vaisto, virškinamajame trakte absorbuojama beveik visa feniramino maleato dozė. Jo cmaks kraujo plazmoje pasiekiama per 1-2–2 valandas. Feniramino maleatas turi didelį afinitetą audiniams. Biotransformuotas kepenyse oksidavus citochromo P sistemą fermentais450. Šalinamas daugiausia per inkstus metabolitų pavidalu ir nepakitęs..

Vartojimo indikacijos

  • simptominė peršalimo ligų terapija - gripo ligos, ūminės kvėpavimo takų virusinės infekcijos, kurias lydi karščiavimas ir sloga;
  • rinofaringitas, alerginis rinitas.

Kontraindikacijos

  • kepenų nepakankamumas;
  • ūminiai eroziniai ir opiniai virškinimo trakto pažeidimai;
  • šlapimo susilaikymas dėl prostatos hiperplazijos;
  • inkstų akmenų liga;
  • kraujo ligos (įskaitant sideroblastinę anemiją, trombocitopeniją, talasemiją, leukopeniją);
  • kampinė glaukoma;
  • portalo hipertenzija;
  • gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas;
  • diabetas;
  • hiperoksalurija;
  • gliukozės ir galaktozės malabsorbcijos sindromas, fruktozės netoleravimas, sacharozės ar izomaltazės trūkumas;
  • nėštumo laikotarpis;
  • maitinimas krūtimi;
  • amžius iki 18 metų;
  • padidėjęs jautrumas miltelių komponentams Antigrippin-Express.

Atsargiai ir tik taip, kaip nurodė gydytojas, vyresnio amžiaus pacientui reikia vartoti vaistą nuo inkstų nepakankamumo, įgimtos hiperbilirubinemijos (Dubin-Johnson, Gilbert ir Rotor sindromai), alkoholinio hepatito, virusinio hepatito, hemochromatozės..

Antigrippin-Express, naudojimo instrukcijos: metodas ir dozavimas

Iš Antigrippin-Express miltelių paruoštas tirpalas turi būti geriamas per burną. Norėdami tai padaryti, maišelio turinį reikia supilti į indą, užpilti 200 ml šilto vandens ir maišyti, kol milteliai visiškai ištirps..

Rekomenduojama dozė: 1 vnt. 2–3 kartus per dieną, su pertrauka tarp dozių turi būti bent 4 valandos.

Gydymo kaip karščiavimą mažinanti priemonė, nepasitarus su gydytoju, trukmė neturi būti ilgesnė kaip 3 dienos, anestetiko - 5 dienos.

Esant sunkiam inkstų nepakankamumui, kai kreatinino klirensas mažesnis kaip 10 ml / min., Antrąją Antigrippin-Express dozę reikia išgerti ne anksčiau kaip po 8 valandų..

Šalutiniai poveikiai

  • iš centrinės nervų sistemos: psichomotorinių reakcijų greičio sumažėjimas, mieguistumas; senyviems pacientams - sumišimas, sujaudinimas; ilgai vartojant didesnę nei 5 paketėlių paros dozę - nemiga, galvos skausmas, padidėjęs dirglumas;
  • iš virškinimo sistemos: burnos džiūvimas, pykinimas, virškinimo trakto gleivinės sudirginimas, skrandžio skausmas; atsižvelgiant į ilgalaikį didelių dozių vartojimą - vėmimas, viduriavimas, hiperacidinis gastritas, virškinimo trakto eroziniai ir opiniai pažeidimai, kraujavimas iš virškinimo trakto, sutrikusi kepenų veikla;
  • iš jutimo organų: pablogėjęs apgyvendinimas, padidėjęs akispūdis;
  • iš širdies ir kraujagyslių sistemos: tachikardija (padidėjęs širdies susitraukimų dažnis); atsižvelgiant į ilgalaikį didelių dozių vartojimą, sumažėja kapiliarų pralaidumas, dėl kurio gali pablogėti audinių trofizmas, padidėti kraujo krešėjimas ir kraujospūdis (BP), išsivystyti mikroangiopatija;
  • iš šlapimo sistemos: šlapinimosi sutrikimas; ilgą laiką vartojant dideles dozes, galimi funkciniai inkstų sutrikimai, tokie kaip hiperoksalurija (per didelis šlapimo išsiskyrimas su oksalo rūgšties druskomis), urolitiazė (nefrolitiazė), papiliarinė nekrozė ir glomerulų aparato pažeidimas;
  • nuo hemopoetinės sistemos: atsižvelgiant į ilgalaikį didelių dozių vartojimą - anemija, methemoglobinemija (silpnumas, galvos skausmas, širdies plakimas, dusulys fizinio krūvio metu, galvos svaigimas), trombocitopenija (gali būti kartu su kraujavimu iš nosies, dantenų kraujavimu);
  • alerginės reakcijos: odos paraudimas, niežėjimas, išbėrimas, dermatitas, dilgėlinė, angioneurozinė edema;
  • laboratoriniai parametrai: eritropenija, hiperprotrombinemija, hipokalemija, neutrofilinė leukocitozė, gliukozurija;
  • kita: kasos disfunkcija (izoliuoto aparato funkcijos slopinimas) - gliukozurija, hiperglikemija (per didelis troškulys, padidėjęs nuovargis, dažnas šlapinimasis, svorio kritimas).

Perdozavimas

Perdozavus „Antigrippin-Express“, reikia atsižvelgti į neigiamą visų jo veikliųjų komponentų poveikį.

Paracetamolio sukeliami simptomai: pykinimas, vėmimas, odos blyškumas, sumažėjęs apetitas, hepatonekrozė. Kepenų nekrozės dėl intoksikacijos sunkumas tiesiogiai priklauso nuo perdozavimo laipsnio; suaugusiesiems toksinis poveikis gali pasireikšti išgėrus daugiau kaip 10–15 g paracetamolio arba 20 ar daugiau paketėlių. Paprastai išsami klinikinė kepenų pažeidimo nuotrauka pasireiškia po 1-6 dienų. Retais atvejais gali atsirasti kepenų nepakankamumas, įskaitant komplikuotą inkstų nepakankamumą (kanalėlių nekrozė)..

Gydymas: jei nuo perdozavimo praėjo ne daugiau kaip 6 valandos, reikia išplauti skrandį, po kurio reikia skirti aktyvuotos anglies ar kitų enterosorbentų. Praėjus 8–9 valandoms nuo perdozavimo, nurodomas metionino vartojimas, o po 12 valandų - N-acetilcisteinas. SH grupės donorų ir glutationo sintezės pirmtakų papildomo skyrimo poreikis nustatomas atsižvelgiant į paracetamolio koncentracijos kraujyje lygį ir laiką, praėjusį po jo skyrimo.

Feniramino maleato simptomai: sąmonės sutrikimas, traukuliai, koma.

Askorbo rūgšties sukeliami simptomai: nemiga, skrandžio skausmas, dirglumas, vidurių pūtimas, dažnas šlapinimasis, viduriavimas, pykinimas, urolitiazė, sumažėjęs gliukozės kiekis kraujyje (hipoglikemija), kurią lydi prakaitavimas, blyškumas, sujaudinimas, vėmimas, raumenų drebėjimas, išsiplėtimas. vyzdžiai, padidėjęs kraujospūdis, tachikardija.

Gydymas: priverstinės diurezės atlikimas. Paskyrus simptominę terapiją.

Specialios instrukcijos

Jei po trijų dienų vartojimo Antigrippin-Express karščiavimo simptomai išlieka arba po penkių gydymo dienų skausmas išlieka, turite pasitarti su gydytoju..

Gydymo laikotarpiu reikia stebėti kraujospūdžio parametrus, periferinio kraujo vaizdą, kepenų, antinksčių, kasos izoliacijos aparatų funkcinę būklę..

Reikėtų nepamiršti, kad „Antigrippin-Express“ iškraipo laboratorinių tyrimų rezultatus, kad nustatytų gliukozės kiekį kraujyje ir šlapime, šlapimo rūgšties kiekį plazmoje, bilirubiną, laktato dehidrogenazės aktyvumą ir kepenų transaminazes..

Neviršykite rekomenduojamos dozės, vartokite Antigrippin-Express nepasitarę su gydytoju kartu su kitais vaistais (įskaitant raminamuosius) arba turėdami sutrikusią inkstų funkciją..

Pacientams, sergantiems cukriniu diabetu arba laikantis dietos su sumažintu cukraus kiekiu, reikia turėti omenyje, kad viename maiše su citrinos skoniu sacharozės kiekis atitinka 1,16 XE (duonos vienetas), o aviečių / juodųjų serbentų skonis - 1,18 XE..

Alkoholinių gėrimų vartojimas per visą gydymo laikotarpį yra draudžiamas dėl galimo hepatotoksinio poveikio pasireiškimo.

Įtaka gebėjimui vairuoti transporto priemones ir sudėtingi mechanizmai

Atsižvelgiant į „Antigrippin-Express“ vartojimą, gali atsirasti mieguistumas, todėl gydymo laikotarpiu rekomenduojama vengti potencialiai pavojingų darbų, kuriems reikia greitų psichomotorinių reakcijų ir padidėjusios dėmesio koncentracijos, įskaitant vairavimą..

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Antigrippin-Express vartoti draudžiama nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Naudokite vaikystėje

Antigrippin-Express vartoti jaunesniems nei 18 metų pacientams draudžiama. Taip yra todėl, kad paros dozėje yra 400–600 mg askorbo rūgšties, o didžiausia paros dozė vaikams neturi viršyti 300 mg..

Su inkstų funkcijos sutrikimu

Inkstų nepakankamumu sergantys pacientai gali vartoti Antigrippin-Express tik pagal gydytojo nurodymus, kurie nustatys individualų dozavimo režimą..

Su sutrikusia kepenų veikla

Antigrippin-Express negalima vartoti pacientams, sergantiems kepenų nepakankamumu.

Atsargiai reikia skirti pacientams, kuriems yra įgimta hiperbilirubinemija (Dubino-Johnsono, Gilberto ir Rotoro sindromai), alkoholinis ar virusinis hepatitas. Ši pacientų kategorija turėtų būti naudojama tik pagal gydytojo nurodymus ir prižiūrint..

Naudoti senatvėje

Vyresnio amžiaus pacientams rekomenduojama vartoti Antigrippin-Express atsargiai..

Vaistų sąveika

  • etanolis: sustiprina sedaciją, ūminio pankreatito vystymąsi;
  • vaistai nuo parkinsonizmo, antidepresantai, antipsichoziniai vaistai (fenotiazino dariniai): padidėja tokių nepageidaujamų reiškinių, kaip burnos džiūvimas, šlapimo susilaikymas, vidurių užkietėjimas, tikimybė;
  • gliukokortikosteroidai (GCS): padidina glaukomos riziką; ilgai gydant kortikosteroidais, sumažėja askorbo rūgšties tiekimas;
  • mikrosominių kepenų fermentų induktoriai - fenilbutazonas, rifampicinas, barbitūratai, fenitoinas, karbamazepinas, zidovudinas, tricikliai antidepresantai, hepatotoksiniai vaistai, etanolis: padidina hidroksilintų aktyvių metabolitų gamybą, padidindami sunkios intoksikacijos riziką esant nedidelėms perdozavimo dozėms;
  • barbitūratai, primidonas: prisideda prie padidėjusio askorbo rūgšties išsiskyrimo su šlapimu;
  • cimetidinas ir kiti mikrosominių oksidacijos inhibitoriai: sumažina hepatotoksiškumo riziką;
  • nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo (NVNU): atsižvelgiant į ilgalaikį kartu vartojamą NVNU, galimas analgetinės nefropatijos vystymasis, padidėja inkstų papiliarinės nekrozės ir galutinės stadijos inkstų nepakankamumas;
  • Diflunisalis: skatina paracetamolio koncentracijos plazmoje padidėjimą 50%, padidindamas hepatotoksiškumą. Ilgai vartojant dideles salicilatų dozes, gali išsivystyti šlapimo pūslės ar inkstų vėžys;
  • acetilsalicilo rūgštis: kartu vartojant vaistus, sumažėja absorbcija (30%) ir padidėja askorbo rūgšties išsiskyrimas su šlapimu, o acetilsalicilo rūgšties išsiskyrimas mažėja;
  • mielotoksiniai vaistai: sustiprina hematotoksinius „Antigrippin-Express“ pasireiškimus;
  • chinolonų preparatai, kalcio chloridas: ilgai vartojant kartu, askorbo rūgšties atsargos organizme išeikvojamos;
  • geriamieji kontraceptikai, šarminiai gėrimai, šviežios sultys: padeda sumažinti askorbo rūgšties absorbciją ir absorbciją;
  • uricosuric agentai: sąveikaujant su paracetamoliu, jų efektyvumas mažėja;
  • antikoaguliantai: didelės paracetamolio dozės padidina antikoaguliantų poveikį.

Be to, būtina atsižvelgti į askorbo rūgšties poveikį, kai ji derinama su šiais vaistais:

  • benzilpenicilinas, tetraciklinai: jų lygis kraujyje pakyla;
  • etinilestradiolis: jo biologinis prieinamumas padidėja suvartojant askorbo rūgšties, kai dozė yra 1 g per dieną (5 paketėliai);
  • geležies preparatai: pagerėja jų absorbcija žarnyne;
  • heparinas, netiesioginiai antikoaguliantai: sumažina jų gydomąjį poveikį;
  • salicilatai, trumpai veikiantys sulfonamidai: padidėja kristalurijos rizika;
  • alkaloidai ir kiti vaistai, turintys šarminę reakciją: padidėja jų išskyrimas iš organizmo;
  • geriamieji kontraceptikai: sumažinkite jų koncentraciją kraujyje;
  • etanolis: padidėja jo bendrasis klirensas, sumažėja askorbo rūgšties kiekis organizme;
  • antipsichoziniai vaistai - fenotiazino dariniai: sumažina jų gydomąjį poveikį;
  • amfetaminai, tricikliai antidepresantai: mažėja jų kanalėlių reabsorbcija;
  • izoprenalinas: jo chronotropinis poveikis sumažėja;
  • meksiletinas: didelėmis askorbo rūgšties dozėmis padidėja jos išsiskyrimas pro inkstus.

Analogai

„Antigrippin-Express“ analogai yra šie: „Fervex“, „ORVIS Fly“, „Fastorik“, „Febricet“, „RINZASIP“ vaikams, „Fervex“ vaikams ir kt..

Sandėliavimo sąlygos

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje..

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Tinkamumo laikas - 2 metai..

Vaistinių atostogų sąlygos

Nereceptinis.

Atsiliepimai apie Antigrippin-Express

Atsiliepimai apie „Antigrippin-Express“ yra teigiami. Vartotojai pabrėžia aukštą vaisto efektyvumą. Jo vartojimas palengvina gripo ir peršalimo simptomus, nosies užgulimą, užkerta kelią ligos vystymuisi, palengvina kvėpavimą. Pranešama apie greitą kūno temperatūros sumažėjimą ir bendros būklės pagerėjimą. Be to, „Antigrippin-Express“ pranašumai yra geras tolerancija, protinga kaina ir malonus vaisto skonis.

Antigrippin Express kaina vaistinėse

„Antigrippin-Express“ pakuotės, kurioje yra 6 maišeliai su milteliais geriamojo tirpalo milteliams, kaina gali būti nuo 189 rublių, 9 maišelių nuo 249 rublių, 12 maišelių nuo 289 rublių.

Išsilavinimas: Pirmasis Maskvos valstybinis medicinos universitetas, pavadintas I.M. Sechenovas, specialybė "Bendroji medicina".

Informacija apie vaistą yra apibendrinta, pateikiama informaciniais tikslais ir nepakeičia oficialių instrukcijų. Savarankiškas gydymas yra pavojingas sveikatai.!

Oksfordo universiteto mokslininkai atliko seriją tyrimų, kurių metu jie padarė išvadą, kad vegetarizmas gali pakenkti žmogaus smegenims, nes tai lemia jo masės sumažėjimą. Todėl mokslininkai rekomenduoja visiškai neįtraukti žuvies ir mėsos į savo racioną..

Be žmonių, prostatitu serga tik vienas gyvas padaras Žemės planetoje - šunys. Iš tiesų, patys ištikimiausi mūsų draugai.

Retiausia liga yra Kuru liga. Ja serga tik Naujosios Gvinėjos „Fore“ genties atstovai. Pacientas miršta iš juoko. Manoma, kad ligos priežastis yra žmogaus smegenų valgymas..

Remiantis statistika, pirmadieniais nugaros traumų rizika padidėja 25 proc., O širdies priepuolio rizika - 33 proc. Būk atsargus.

Žmogaus kraujas „bėga“ per indus nepaprastai dideliu slėgiu ir, pažeidus jo vientisumą, gali šaudyti iki 10 metrų.

Vien JAV alergijos vaistams išleidžiama daugiau nei 500 mln. USD per metus. Ar vis dar tikite, kad bus rastas būdas galutinai nugalėti alergiją?

Žmonės, įpratę reguliariai pusryčiauti, yra daug rečiau nutukę..

Jei šypsotės tik du kartus per dieną, galite sumažinti kraujospūdį ir sumažinti širdies priepuolių bei insultų riziką.

74 metų Australijos gyventojas Jamesas Harrisonas kraujo donoru tapo maždaug 1000 kartų. Jis serga reta kraujo grupe, kurios antikūnai padeda išgyventi sunkią anemiją turintiems naujagimiams. Taigi australas išgelbėjo apie du milijonus vaikų.

Aukščiausia kūno temperatūra užfiksuota Willie Jones (JAV), kuris buvo paguldytas į ligoninę su 46,5 ° C temperatūra..

Dauguma moterų sugauna daugiau malonumo apmąstydamos savo gražų kūną veidrodyje nei iš sekso. Taigi moterys siekia harmonijos.

Tikėtina, kad kairiarankių gyvenimo trukmė yra trumpesnė nei dešiniarankių.

Iš pradžių gerai žinomas vaistas „Viagra“ buvo sukurtas arterinei hipertenzijai gydyti.

Net jei žmogaus širdis plaka nedaug, jis vis tiek gali gyventi ilgą laiką, kaip mums parodė norvegų žvejys Janas Revsdalis. Jo „variklis“ sustojo 4 valandoms po to, kai žvejas pasiklydo ir užmigo sniege.

Mūsų žarnyne gimsta, gyvena ir miršta milijonai bakterijų. Juos galima pamatyti tik esant dideliam padidinimui, tačiau jei jie būtų susibūrę, jie tilptų įprastame kavos puodelyje.

Tikslas tiksliai nustatyti tėvystę yra toks pat senas klausimas kaip ir rasti gyvenimo prasmę. Vyrai visą laiką domėjosi, ar jie augina savo vaikus.

Antigrippin-P Nr. 10 („Aykos“ ūkis) (antigrippinas)

Instrukcijų vadovas

  • Rusų kalba
  • қазақша

Prekinis pavadinimas

Tarptautinis nepatentuotas pavadinimas

Dozavimo forma

Struktūra

Vienoje tabletėje yra

veikliosios medžiagos: paracetamolis - 0,25 g, askorbo rūgštis - 0,15 g, kalcio gliukonatas - 0,05 g, difenhidraminas - 0,01 g, rutinas - 0,01 g,

pagalbinės medžiagos: krakmolas, talkas, kalcio stearatas.

apibūdinimas

Gelsvos tabletės plokščiu paviršiumi, su briauna ir rizika.

Farmakoterapinė grupė

Norėdami pašalinti peršalimo ir kosulio simptomus. Kiti šaltų vaistų deriniai.

Farmakologinės savybės

Vaisto farmakologinis aktyvumas yra dėl veikliųjų medžiagų, sudarančių jo sudėtį, savybių.

Farmakokinetika

Išgėrus, paracetamolis greitai absorbuojamas iš virškinimo trakto ir plačiai pasiskirsto audiniuose ir kūno skysčiuose, išskyrus riebalinį audinį ir cerebrospinalinį skystį. Baltymų jungiasi mažiau nei 10%. Jis daugiausia metabolizuojamas kepenyse, šalinamas su šlapimu, daugiausia gliukuronido ir sulfato junginių pavidalu. Paracetamolis prasiskverbia pro placentos barjerą ir išsiskiria su motinos pienu.

Išgėrus, askorbo rūgštis gerai absorbuojama. Apie 25% jungiasi su plazmos baltymais, nusėda plazmoje ir ląstelėse, didžiausia koncentracija pasiekiama liaukiniuose audiniuose (daugiausia antinksčių žievėje ir hipofizėje). Metabolizuojamas kepenyse, šalinamas su šlapimu oksalato pavidalu ir nepakitęs.

Išgėrus maždaug 30% jonizuoto kalcio absorbuojamas virškinamajame trakte. Išgėrus vaisto, didžiausia koncentracija kraujo plazmoje susidaro po 1,2–1,3 valandos, daugiausia pašalinama su išmatomis (80%) ir šlapimu (20%)..

Difenhidraminas greitai absorbuojamas iš virškinamojo trakto. Biologinis prieinamumas yra 50%. Prisijungimas prie plazmos baltymų - 98–99%. Įsiskverbia per BBB. Jis daugiausia metabolizuojamas kepenyse, iš dalies - plaučiuose ir inkstuose. Dienos metu jis visiškai išsiskiria iš inkstų metabolitų pavidalu. Jis taip pat išsiskiria su pienu ir gali sukelti sedaciją kūdikiams..

Išgėrus rutino, didžiausia koncentracija susidaro po 1-9 valandų, daugiausia pašalinama su tulžimi ir, mažesniu mastu, per inkstus..

Farmakodinamika

Paracetamolis turi analgezinį, karščiavimą mažinantį ir lengvą priešuždegiminį poveikį. Veikimo mechanizmas susijęs su prostaglandinų sintezės slopinimu. Tai yra pagrindinis poveikis pagumburio termoreguliacijos centrui..

Askorbo rūgštis kompensuoja vitamino C trūkumą organizme, pasižymi ryškiomis antioksidacinėmis savybėmis, reguliuoja redokso procesus ir padidina organizmo atsparumą infekcijoms..

Kalcio gliukonatas turi antialerginį, hemostatinį poveikį, mažina trapumą ir kraujagyslių pralaidumą, sukelia kalcio trūkumo organizme simptomus, gerina raumenų susitraukimą raumenų distrofijos metu, myasthenia gravis.

Difenhidraminas turi antialerginį poveikį, turi vietinį anestetiką, antispazminį ir vidutinį ganglioblokatorių poveikį. Vartojant, jis sukelia raminamąjį ir migdomąjį poveikį, turi vidutinišką antiemetinį poveikį.

Angioprotektorinis rutinas priklauso vitamino P grupei, kartu su askorbo rūgštimi mažina kapiliarų pralaidumą ir trapumą, dalyvauja redokso procesuose, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.

Vartojimo indikacijos

Simptominis gripo ir kitų ūminių kvėpavimo takų virusinių infekcijų gydymas, lydimas karščiavimo, gerklės skausmo, galvos skausmo, rinito.

Dozavimas ir vartojimas

Suaugusiesiems skiriama per burną po 1 tabletę 3 kartus per dieną; vyresniems nei 7 metų vaikams ½ tabletės 3 kartus per dieną po valgio 3–5 dienas. Didžiausia suaugusiųjų dozė yra 2 tabletės, kasdien - 6 tabletės; vyresniems nei 7 metų vaikams - atitinkamai 1 tabletė ir 3 tabletės. Vaisto nerekomenduojama vartoti ilgiau kaip 5 dienas nepasitarus su gydytoju. Jei simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją..

Neviršykite rekomenduojamų dozių.

Šalutiniai poveikiai

- dispepsiniai simptomai, burnos džiūvimas, epigastrinis skausmas, pykinimas, vėmimas, virškinimo trakto gleivinės sudirginimas, ilgai vartojant dideles dozes, paracetamolis gali turėti hepatotoksinį, nefrotoksinį poveikį

- galvos skausmas, nuovargis, mieguistumas, padidėjęs centrinės nervų sistemos dirglumas, miego sutrikimas, sumažėjęs psichomotorinių reakcijų dažnis, difenhidraminas vaikams gali sukelti paradoksalų nemigos, dirglumo ir euforijos vystymąsi.

- Ilgas ilgalaikis vartojimas didelėmis dozėmis gali slopinti kasos izoliacinio aparato funkciją (hiperglikemija, gliukozurija), hiperoksaluriją ir šlapimo akmenų susidarymą iš kalcio oksalato.

- sumažėjęs kapiliarų pralaidumas ir pablogėjęs audinių trofizmas

- trombocitozė, trombocitopenija, leukopenija, neutropenija, agranulocitozė, anemija, hemolizinė anemija (ypač pacientams, turintiems gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumą), hiperprotrombinemija, eritropenija, neutrofilinė leukocitozė, hipokalemija.

- alerginės reakcijos: dilgėlinė, odos niežėjimas, odos pleiskanojimas

- sunku šlapintis (ypač vyrams, kuriems padidėjusi prostata)

- padidėjęs kvėpavimo takų paslapčių klampumas

Apie bet kokį šalutinį poveikį, įskaitant nepaminėtą aukščiau, reikia pranešti gydančiam gydytojui ir nustoti vartoti vaistą.

Kontraindikacijos

- individualus netoleravimas bet kokių komponentų, iš kurių sudarytas vaistas

- sunkus kepenų ir inkstų funkcijos sutrikimas

- virškinimo trakto eroziniai ir opiniai pažeidimai (ūminėje fazėje)

- kraujo ligos, linkusios į kraujavimą

- inkstų akmenų liga (arba ligos istorija)

- vaikai iki 7 metų

- nėštumas ir žindymo laikotarpis

Vaistų sąveika

Kai jie vartojami kartu su mikrosominių kepenų fermentų induktoriais, vaistais, turinčiais toksinį poveikį kepenims (salicilamidai, barbitūratai, vaistai nuo epilepsijos, tricikliai antidepresantai, alkoholis, rifampicinas), padidėja paracetamolio hepatotoksinio poveikio rizika (padidėja toksinių metabolitų lygis)..

Kartu vartojant doksorubiciną, padidėja kepenų funkcijos sutrikimo rizika.

Kartu vartojant geriamuosius kontraceptikus, paspartėja paracetamolio pašalinimas iš organizmo, gali sumažėti jo analgezinis poveikis..

Aktyvuota anglis sumažina paracetamolio biologinį prieinamumą.

Kartu vartojant antikoaguliantus, šiek tiek ar vidutiniškai padidėja protrombino laikas, padidėja kraujavimo rizika..

Kartu vartojant metaklopromidą ir domperidoną, galima padidinti paracetamolio absorbciją ir padidinti jo koncentraciją kraujo plazmoje, o cholestiraminas sumažina paracetamolio koncentraciją..

Aprašomi paracetamolio toksiško poveikio pasireiškimo tuo pat metu vartojant izoniazidą atvejai, sumažėja paracetamolio klirensas..

Aprašomi hepatotoksiškumo atvejai, kai kartu vartojamas paracetamolis ir fenobarbitalis. Hepatotoksinis poveikis sustiprėja, jei yra etanolio..

Karbamazepinas, fenitoinas, fenobarbitalis, primidonas sumažina paracetamolio efektyvumą.

Vaistų sąveika dažniau pasireiškia ilgai vartojant dideles askorbo rūgšties dozes.

Askorbo rūgštis padidina salicilatų (padidina kristalurijos riziką), etinilestradiolio, benzilpenicilino ir tetraciklinų koncentraciją kraujyje..

Su estrogenais - padidina hormono kiekį kraujo serume.

Vartojant geriamuosius kontraceptikus, kuriuose yra estrogenų, kontraceptinis poveikis sumažėja.

Sumažina kumarino ir heparino darinių antikoaguliacinį poveikį.

Pagerina geležies preparatų pasisavinimą žarnyne.

Padidėja bendras etilo alkoholio klirensas, o tai savo ruožtu sumažina askorbo rūgšties koncentraciją.

Chinolino vaistai, kalcio chloridas, salicilatai, kortikosteroidai, ilgai vartojantys, išeikvoja askorbo rūgšties atsargas.

Acetilsalicilo rūgštis, geriamieji kontraceptikai, šviežios sultys ir šarminis gėrimas sumažina askorbo rūgšties absorbciją ir absorbciją. Kartu vartojant askorbo rūgštį su izoprenalinu, chronotropinis pastarojo poveikis sumažėja. Didelėmis dozėmis jis padidina meksiletino išsiskyrimą pro inkstus. Barbitūratai ir pirimidinas padidina askorbo rūgšties išsiskyrimą su šlapimu. Askorbo rūgštis mažina antipsichozinių vaistų (antipsichozinių vaistų) - fenotiazino darinių, terapinį amfetamino ir triciklių antidepresantų rezorbciją..

Kartu vartojant difenhidraminą, sustiprėja etanolio ir vaistų, kurie slopina centrinę nervų sistemą, veikimą, barbitūratai, migdomosios tabletės, opiatų analgetikai. Todėl, norint kartu vartoti šiuos vaistus, būtina pasitarti su gydytoju, kad būtų išvengta sustiprėjusių veiksmų.

MAO inhibitoriai sustiprina difenhidramino anticholinerginį aktyvumą.

Pastebimas antagonistinis bendravimas kartu su psichostimuliatoriais.

Sumažina apomorfino kaip emetiko veiksmingumą gydant apsinuodijimus.

Stiprina anticholinerginį vaistų, turinčių anticholinerginį poveikį, poveikį.

Kalcis gali sumažinti tetraciklinų grupės antibiotikų ir fluoro preparatų absorbciją tuo pačiu metu. Vienu metu vartojant vitaminą D, padidėja kalcio absorbcija. Dėl galimybės susidaryti neabsorbuojamiems kompleksams, kalcis gali sumažinti estramustino, etihidronatų ir galbūt kitų bisfosfonatų, fenitoino, chinolonų, geriamųjų tetraciklinų grupės antibiotikų ir vaistų absorbciją. Vartojant tam tikrus maisto produktus, pavyzdžiui, kalcio absorbcija iš virškinimo trakto gali sumažėti., špinatai, rabarbarai, sėlenos ir javai. Dideles kalcio dozes skiriant pacientams, vartojantiems digitalizmo preparatus, gali padidėti aritmijos rizika. Tiazidiniai diuretikai sumažina kalcio išsiskyrimą su šlapimu. Todėl reikia nepamiršti hiperkalcemijos atsiradimo pavojaus juos vartojant kartu..

Farmakologinį rutino poveikį sustiprina askorbo rūgštis. Rutinas apsaugo askorbo rūgštį ir adrenaliną nuo oksidacijos.

Specialios instrukcijos

Gydydami vaistą "Antigrippin" -P, nenaudokite kitų vaistų, kuriuose yra paracetamolio. Ligoniams, kurių kepenų ir inkstų funkcija sutrikusi, vartoti atsargiai. Nemaišykite su migdomųjų tablečių vartojimu.

Paracetamolis skiriamas atsargiai esant lėtinėms kepenų ir inkstų ligoms, podagrai, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opinei opai (anamnezė). Reikia atsižvelgti į šių organų funkcinių pokyčių laipsnį ir pobūdį, nes šiems pacientams yra galimybė pailginti paracetamolio pusinės eliminacijos periodą. Paracetamolio priėmimas gali turėti įtakos šlapimo rūgšties kiekio kraujyje nustatymo fosforo volframo rūgštimi ir glikemijos nustatymo gliukozės oksidazės peroksidaze rezultatams. Vartojant vaistą ir jo pasireiškimo metu draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus.

Atsižvelgiant į stimuliuojantį askorbo rūgšties poveikį kortikosteroidų hormonų sintezei, būtina kontroliuoti inkstų funkciją ir kraujospūdį. Askorbo rūgštis pacientams, kuriems greitai plinta ir intensyviai metastazuojami navikai, ligos eigoje gali pasunkėti. Askorbo rūgštis gali iškraipyti įvairių laboratorinių tyrimų rezultatus (nustatyti gliukozės, bilirubino kiekį ir kepenų transaminazių, LDH aktyvumą kraujo plazmoje). Askorbo rūgštis skiriama atsargiai pacientams, sergantiems hiperoksalaturija. Kalcio gliukonatą reikia atsargiai vartoti pacientams, sergantiems inkstų nepakankamumu arba ligoms, susijusioms su padidėjusiu vitamino D kiekiu, tokioms ligoms kaip sarkoidozė..

Apie bet kokį šalutinį (neįprastą) poveikį, įskaitant nepaminėtus aukščiau, reikia pranešti gydytojui.

Jei savijauta nepagerėja, vaisto vartojimą reikia nutraukti ir pasitarti su gydytoju. Jei pacientas turi operaciją, jis turi iš anksto perspėti gydytoją apie vaisto vartojimą.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nerekomenduojama vartoti šio vaisto nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Vaisto poveikio gebėjimui vairuoti transporto priemonę ar potencialiai pavojingų mechanizmų ypatybės

Vartojamas atsargiai pacientams, užsiimantiems galimai pavojinga veikla, kuriai reikia didesnio dėmesio ir greitų psichomotorinių reakcijų..

Perdozavimas

Pastebimi perdozavusiųjų difenhidramino ir paracetamolio simptomai: pykinimas, vėmimas, burnos džiūvimas, išsiplėtę vyzdžiai, CNS slopinimas, mėšlungis, susijaudinimo vystymasis (ypač vaikams) ar depresija. Hiperkalcemijos požymiai: anoreksija, pykinimas, vėmimas, sąmonės sutrikimas, nefrokalcinozė, kalciurija ir, rimtais atvejais, aritmija ir koma.

Gydymas: skrandžio plovimas aktyvuotos anglies vandeniu ir simptominis gydymas, priverstinė diurezė, hemodializė. Paracetamolio acetilcisteino priešnuodis.

Išleidimo forma ir pakuotė

Tabletės 10 vienetų kontūro bezjacheykovy pakuotės pakavimo popieriaus su polimero danga iš abiejų pusių. Į kartoninę dėžę (grupinė pakuotė) dedamos 250 pakuočių su kontūrais bezjacheykovy kartu su medicininio vartojimo instrukcijomis valstybine ir rusų kalba.

10 tablečių kontūro bezeljakovoj pakuotėje iš aliuminio folijos, padengtos PVC plėvele. Ant 2 kontūrų bezjacheykovye aliuminio folijos, padengtos PVC plėvele, pakuotė kartu su instrukcijomis medicininiam naudojimui valstybine ir rusų kalbomis dedama į kartoninę dėžutę. 55 kartono pakuotės dedamos į kartoninę dėžę (grupinė pakuotė). 200 kartono bezjacheykovye pakuočių iš aliuminio folijos, padengtos PVC plėvele, kartu su medicininio vartojimo instrukcijomis valstybine ir rusų kalba dedamos į kartoninę dėžę (grupinė pakuotė).

Laikymo sąlygos

Sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Tinkamumo laikas

Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui.

Vaistinių atostogų sąlygos

Gamintojas

„Eikos-Farm LLP“, Kazachstano Respublika, Almatos regionas, poz. Boraldai, 71 m.

Registracijos pažymėjimo turėtojas

„Eikos-Farm LLP“, Kazachstano Respublika, Almatos regionas, poz. Boraldai, 71 m.

Organizacijos, priimančios vartotojų pretenzijas (pasiūlymus) dėl vaistų kokybės Kazachstano Respublikos teritorijoje, atsakingos už vaistų saugos stebėjimą po registracijos, adresas