Antigrippin-ANVI: naudojimo instrukcijos ir apžvalgos

Lotyniškas pavadinimas: Antigrippin-ANVI

Veiklioji medžiaga: acetilsalicilo ir askorbo rūgštis (Acidum acetylsalicylicum & ascorbinicum), Rutosid (Rutosidum), natrio metamizolio (Metamizolum natrium), kalcio gliukonatas (Gluconas calcii), difenhidramino hidrochloridas (Hydramine).

Gamintojas: AnviLab (Rusija)

Atnaujinamas aprašymas ir nuotrauka: 2018 10 10

Kainos vaistinėse: nuo 102 rublių.

Antigrippin-ANVI - kombinuotas vaistas, skirtas simptominiam peršalimo ligų gydymui.

Išleidimo forma ir kompozicija

  • kapsulės A: dydis 0, kieta želatina, žalia; turinys - granulių ir miltelių mišinys (galimi gabalėliai), mišinio spalva yra nuo šviesiai geltonos iki geltonos su žalsvu atspalviu;
  • B kapsulės: dydis 0, kieta želatina, balta; turinys - granulių ir miltelių mišinys (galimi gabalėliai), mišinio spalva yra balta arba balta su gelsvu atspalviu.

Pakuotė: 10 kapsulių A lizdinėje plokštelėje, 10 kapsulių B lizdinių plokštelių pakuotėse, 2 lizdinės plokštelės (po vieną A ir B) kartoninėje dėžutėje..

A kapsulės sudėtis:

  • veikliosios medžiagos: askorbo rūgštis - 300 mg, acetilsalicilo rūgštis - 250 mg, rutosido trihidratas - 20 mg (kalbant apie rutosidą);
  • pagalbiniai komponentai: bulvių krakmolas, kalcio stearatas;
  • kapsulės apvalkalas: želatina, titano dioksidas (E 171), juodasis deimantinis dažiklis (E 151), dažiklis azorubinas (E 122), geltonasis chinolino dažiklis (E 104), deimantinis mėlynasis dažiklis (E 133) arba patentuotasis mėlynasis dažiklis (E 131)..

B kapsulės sudėtis:

  • veikliosios medžiagos: metamizolo natrio monohidratas - 250 mg, kalcio gliukonato monohidratas - 100 mg, difenhidramino hidrochloridas - 20 mg;
  • pagalbiniai komponentai: bulvių krakmolas, kalcio stearatas;
  • kapsulės apvalkalas: želatina, titano dioksidas (E 171).

Farmakologinės savybės

Antigrippin-ANVI turi priešužšalimą, karščiavimą mažinantį, analgezinį, priešuždegiminį, antihistamininį ir angioprotekcinį poveikį..

Farmakodinamika

Vaisto poveikį lemia jo sudedamųjų dalių savybės:

  • askorbo rūgštis padidina organizmo atsparumą, vaidina svarbų vaidmenį audinių regeneracijai, kraujo krešėjimui, angliavandenių apykaitos reguliavimui ir redokso procesams;
  • acetilsalicilo rūgštis (ASA) slopina trombocitų agregaciją, turi priešuždegiminį, analgezinį ir karščiavimą mažinantį poveikį;
  • rutosidas (rutinas) - angioprotektorius, mažinantis kapiliarų pralaidumą, uždegimą ir patinimą; slopina eritrocitų agregaciją ir padidina jų deformacijos laipsnį;
  • natrio metamizolo (analginas) turi karščiavimą mažinantį ir analgezinį poveikį; slopina prostaglandinų sintezę, dėl to ji taip pat turi silpną priešuždegiminę savybę;
  • kalcio gliukonatas mažina kraujagyslių pralaidumą, turi antialerginį poveikį, dalyvauja reguliuojant kalcio ir fosforo metabolizmą;
  • difenhidraminas (difenhidraminas) turi priešuždegiminį, antialerginį ir vietinį anestezinį poveikį (sumažina kraujagyslių pralaidumą, pašalina gerklės skausmą, hiperemiją ir nosies gleivinės patinimą, taip pat viršutinių kvėpavimo takų alergines reakcijas)..

Vartojimo indikacijos

Antigrippin-ANVI vartojamas peršalimo, ūminių kvėpavimo takų virusinių infekcijų ir gripo simptominiam gydymui suaugusiems ir paaugliams nuo 15 metų.

Kontraindikacijos

  • ligos, kurias lydi bronchų spazmas;
  • aspirinas ir bronchinė astma;
  • padidėjęs polinkis į kraujavimą;
  • kraujavimas iš virškinimo trakto;
  • virškinimo trakto (GIT) eroziniai ir opiniai pažeidimai ūminėje fazėje;
  • hematopoezės slopinimas (leukopenija, agranulocitozė, neutropenija);
  • hemoraginė diatezė (von Willebrando liga, trombocitopenija, hemofilija, hipoprotrombinemija, telangiektazija, trombocitopeninė purpura);
  • gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas;
  • paveldima hemolizinė anemija, susijusi su gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumu;
  • kalcio nefrolitiazė, hiperkalciurija;
  • hiperkalcemija;
  • vitamino K trūkumas;
  • sarkoidozė;
  • sunkiai sutrikusi kepenų ar inkstų veikla;
  • portalo hipertenzija;
  • stratifikuota aortos aneurizma;
  • širdies glikozidų intoksikacija;
  • amžius iki 15 metų;
  • nėštumas;
  • laktacija;
  • padidėjęs jautrumas vaisto komponentams.

Antigrippin-ANVI reikia atsargiai vartoti esant dekompensuotam širdies nepakankamumui, podagrai, hiperurikemijai, urato nefrolitiazei, skrandžio ir (arba) dvylikapirštės žarnos opai.

Naudojimo instrukcijos Antigrippin-ANVI: metodas ir dozavimas

Antigrippin-ANVI geriamas per burną: kapsulės nuryjamos nesmulkintos, nuplaunamos vandeniu, po valgio.

Suaugusiesiems ir paaugliams nuo 15 metų skiriamos 2 kapsulės vienu metu - 1 žalia (iš lizdinės plokštelės A) ir 1 balta (iš lizdinės plokštelės B)..

Priėmimo dažnis - 2–3 kartus per dieną.

Gydymo trukmė yra tokia, kol ligos simptomai išnyksta, bet ne ilgiau kaip 5 dienas. Jei nepagerėja, kreipkitės į gydytoją.

Šalutiniai poveikiai

  • alerginės reakcijos: odos bėrimai, Quincke edema, bronchų spazmas;
  • iš širdies ir kraujagyslių sistemos: padidėjęs kraujospūdis, tachikardija;
  • iš virškinimo sistemos: kraujavimas iš virškinimo trakto, eroziniai ir opiniai virškinimo trakto pažeidimai, pykinimas, gastralgija, anoreksija, viduriavimas, vėmimas, kepenų nepakankamumas;
  • kita: inkstų nepakankamumas.

Ilgai vartojant vaistą (ilgiau nei 7 dienas), gali atsirasti šie šalutiniai reiškiniai:

  • alerginės reakcijos: toksinė epidermio nekrolizė (Lyelio sindromas), Stivenso-Johnsono sindromas, anafilaksinis šokas;
  • iš centrinės nervų sistemos: galvos svaigimas, galvos skausmas;
  • kraujo krešėjimo sistemos dalis: hipokoaguliacija, sumažėjusi trombocitų agregacija, hemoraginis sindromas (įskaitant purpurą, dantenų kraujavimą, kraujavimą iš nosies);
  • iš hemopoetinės sistemos: agranulocitozė, trombocitopenija, leukopenija;
  • iš šlapimo sistemos: šlapimo dažymas raudonai, anurija, oligurija, intersticinis nefritas, proteinurija, sutrikusi inkstų funkcija, inkstų pažeidimas su papiliarine nekrozė;
  • nuo jutimo organų: spengimas ausyse, kurtumas, regėjimo sutrikimai;
  • kita: vaikams - Reye sindromas (sutrikusi kepenų veikla, vėmimas, metabolinė acidozė, hiperpireksija, psichikos ir nervų sistemos sutrikimai)..

Perdozavimas

Šie simptomai gali rodyti perdozuotą Antigrippin-ANVI: spengimas ausyse, odos blyškumas, prakaitavimas, pykinimas, skrandžio skausmas, vėmimas, tachikardija. Esant dideliam perdozavimui, galimi šie reiškiniai: anurija, mieguistumas, dusulys, bronchų spazmas, kolapsas, kraujavimas, traukuliai, kvėpavimo takų acidozė, progresuojantis kvėpavimo paralyžius..

Išgėrus per didelę vaisto dozę, reikia dirbtinai sukelti vėmimą ir skalauti skrandį, vartoti aktyvuotos anglies ir druskos vidurius. Esant konvulsiniam sindromui, reikia skirti į veną barbitūratų ir diazepamo. Jei reikia, hemodializė, priverstinė diurezė.

Specialios instrukcijos

Mažomis dozėmis ASA sumažina šlapimo rūgšties išsiskyrimą iš organizmo, todėl yra podagros priepuolio rizika.

ASA turi antitrombozinių savybių, todėl, artėjant chirurginei intervencijai, būtina įspėti gydantį gydytoją apie vaisto vartojimą.

Su pollinoze ir bronchine astma padidėja padidėjusio jautrumo reakcijų tikimybė.

Askorbo rūgštis gali apsunkinti greitai plintančių ir intensyviai metastazuojančių navikų eigą..

Antigrippin-ANVI sudėtyje yra metamizolio natrio druskos, todėl jo draudžiama vartoti kartu su penicilinu, koloidiniais kraujo pakaitalais ir radioaktyviosiomis medžiagomis..

Vaisto sudėtyje esanti askorbo rūgštis gali iškraipyti kai kurių laboratorinių tyrimų rezultatus, pavyzdžiui, nustatyti kepenų transaminazių aktyvumą, bilirubino, gliukozės ir laktato dehidrogenazės kiekį kraujo plazmoje..

Antigrippin-ANVI nerekomenduojama gydyti tiklopidinu, antikoaguliantais, gliukokortikosteroidais, antihipertenziniais ir urikozuriniais preparatais..

Gydymo metu turėtumėte atsisakyti alkoholio vartojimo, nes etanolis padidina kraujavimo iš virškinimo trakto riziką.

Askorbo rūgštis skatina kortikosteroidų hormonų sintezę, todėl būtina kontroliuoti inkstų funkciją ir kraujospūdį..

Ilgai gydant, būtina stebėti laboratorinius kepenų funkcinės būklės rodiklius ir periferinio kraujo vaizdą.

Įtaka gebėjimui vairuoti transporto priemones ir sudėtingi mechanizmai

Pacientai, vartojantys „Antigrippin-ANVI“, turėtų susilaikyti nuo potencialiai pavojingos veiklos, kuriai reikalinga greita reakcija ir padidėjęs dėmesys.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Antigrippin-ANVI nėštumo metu neskiriama, nes ASA turi teratogeninį poveikį: vartodamas pirmąjį trimestrą jis gali sukelti viršutinio gomurio suskaidymą, o trečiajame trimestre - priešlaikinį vaisiaus arterinio latako uždarymą, dėl kurio gali išsivystyti plaučių kraujagyslių hiperplazija ir hipertenzija mažuose induose. kraujo apytaka, taip pat gimdymo slopinimas. II trimestre vaistą galima vartoti tik taip, kaip nurodė gydytojas, jei laukiama nauda viršija galimą riziką.

ASA patenka į motinos pieną, kuris gali pabloginti trombocitų funkciją ir dėl to kūdikis gali kraujuoti. Dėl šios priežasties, jei žindymo laikotarpiu būtina terapija, žindymą reikia laikinai nutraukti..

Naudokite vaikystėje

Pagal instrukcijas, Antigrippin-ANVI draudžiama vartoti jaunesniems nei 15 metų pacientams. ASA vartojant kaip karščiavimą mažinančius vaistus nuo ūmių kvėpavimo takų virusinių ligų, jaunesniems nei 15 metų, yra didelė Reye sindromo išsivystymo rizika, pasireiškianti encefalopatija ir ūmiu riebalų išsiskyrimu iš kepenų bei ūminiu kepenų nepakankamumo vystymusi..

Su inkstų funkcijos sutrikimu

Vaisto vartoti draudžiama pacientams, kuriems yra sunkus inkstų funkcijos sutrikimas.

Su sutrikusia kepenų veikla

Vaisto vartoti draudžiama pacientams, kuriems yra sunkus kepenų funkcijos sutrikimas ir hipertonija.

Vaistų sąveika

Tuo pačiu metu naudojant Antigrippin-ANVI:

  • sustiprina steroidinių hormonų, netiesioginių antikoaguliantų, hipoglikeminių agentų, rezerpino, heparino poveikį;
  • sumažina urikozurinių vaistų, antihipertenzinių vaistų, furozemido, spironolaktono poveikį;
  • sustiprina nesteroidinių vaistų nuo uždegimo, ne narkotinių analgetikų, sulfonilkarbamidų, gliukokortikosteroidų, metotreksato šalutinį poveikį.

Kartu vartojant etanolį ar etanolio turinčius vaistus, vaistus nuo epilepsijos, barbitūratus, rifampiciną, zidovudiną, padidėja hepatotoksinio poveikio rizika, todėl reikėtų vengti šių derinių..

Natrio metamizolo poveikis sustiprina etanolio poveikį, sumažina ciklosporino kiekį kraujyje. Jo analgezinį poveikį padidina trankviliantai ir raminamieji vaistai. Sutrikdykite jo metabolizmą ir padidinkite alopurinolio, geriamųjų kontraceptikų ir triciklių antidepresantų toksiškumą.

Melfalanas ir tiamazolas kartu su natrio metamizoliu padidina leukopenijos riziką.

Askorbo rūgštis pagerina geležies pasisavinimą žarnyne.

Analogai

„Antigrippin-ANVI“ analogai yra „Antigrippin“, „Antigrippin Pharmaceutical“, „Antigrippin-Maximum“, „FluZiOZ-F“..

Sandėliavimo sąlygos

Ne ilgiau kaip 2 metus laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausoje, apsaugotoje nuo šviesos, ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Vaistinių atostogų sąlygos

Nereceptinis.

Atsiliepimai apie Antigrippin-ANVI

Remiantis apžvalgomis, Antigrippin-ANVI yra populiarus vaistas. Tačiau vartotojų nuomonės apie šį narkotiką yra gana prieštaringos. Kai kurie pacientai patvirtina vaisto veiksmingumą, o kiti atkreipia dėmesį į šalutinio poveikio pasireiškimą ir trumpą gydomojo poveikio trukmę arba jo visišką nebuvimą.

Antigrippin-ANVI kaina vaistinėse

Antigrippin-ANVI kaina yra 125–165 rubliai už 20 kapsulių pakuotę.

Antigripinas

Instrukcijų vadovas

  • Rusų kalba
  • қазақша

Prekinis pavadinimas

Tarptautinis nepatentuotas pavadinimas

Dozavimo forma

Struktūra

Vienoje tabletėje yra

veikliosios medžiagos: askorbo rūgštis - 0,30 g, kalcio gliukonatas - 0,10 g, difenhidraminas - 0,02 g, rutinas - 0,02 g

pagalbinės medžiagos: krakmolas, talkas, kalcio stearatas.

apibūdinimas

Žalsvai gelsvos spalvos tabletės su mažu purslais, lygaus paviršiaus, su skiautelėmis ir rizika.

Farmakoterapinė grupė

Norėdami pašalinti peršalimo ir kosulio simptomus. Kiti šaltų vaistų deriniai.

Farmakologinės savybės

Vaisto farmakologinis aktyvumas yra dėl veikliųjų medžiagų, sudarančių jo sudėtį, savybių.

Farmakokinetika

Išgėrus, askorbo rūgštis gerai absorbuojama. Apie 25% jungiasi su plazmos baltymais, nusėda plazmoje ir ląstelėse, didžiausia koncentracija pasiekiama liaukiniuose audiniuose (daugiausia antinksčių žievėje ir hipofizėje). Jis metabolizuojamas kepenyse, šalinamas su šlapimu oksalato pavidalu ir nepakitęs. Išgėrus maždaug 30% jonizuoto kalcio absorbuojamas virškinamajame trakte. Išgėrus vaisto, didžiausia koncentracija kraujo plazmoje susidaro po 1,2–1,3 valandos, daugiausia pašalinama su išmatomis (80%) ir šlapimu (20%)..

Difenhidraminas greitai absorbuojamas iš virškinamojo trakto. Biologinis prieinamumas yra 50%. Prisijungimas prie plazmos baltymų - 98–99%. Įsiskverbia per BBB. Jis daugiausia metabolizuojamas kepenyse, iš dalies - plaučiuose ir inkstuose. Dienos metu jis visiškai išsiskiria iš inkstų metabolitų pavidalu. Jis taip pat išsiskiria su pienu ir gali sukelti sedaciją kūdikiams..

Išgėrus rutino, didžiausia koncentracija susidaro po 1-9 valandų, daugiausia pašalinama su tulžimi ir, mažesniu mastu, per inkstus..

Farmakodinamika

Askorbo rūgštis kompensuoja vitamino C trūkumą organizme, pasižymi ryškiomis antioksidacinėmis savybėmis, reguliuoja redokso procesus ir padidina organizmo atsparumą infekcijoms..

Kalcio gliukonatas turi antialerginį, hemostatinį poveikį, mažina trapumą ir kraujagyslių pralaidumą, sukelia kalcio trūkumo organizme simptomus, gerina raumenų susitraukimą raumenų distrofijos metu, myasthenia gravis.

Difenhidraminas turi antialerginį poveikį, turi vietinį anestetiką, antispazminį ir vidutinį ganglioblokatorių poveikį. Vartojant, jis sukelia raminamąjį ir migdomąjį poveikį, turi vidutinišką antiemetinį poveikį.

Angioprotektorinis rutinas priklauso vitamino P grupei, kartu su askorbo rūgštimi mažina kapiliarų pralaidumą ir trapumą, dalyvauja redokso procesuose, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.

Vartojimo indikacijos

Simptominis gripo ir kitų ūminių kvėpavimo takų virusinių infekcijų gydymas.

Dozavimas ir vartojimas

Suaugusiesiems skiriama per burną po 1 tabletę 3 kartus per dieną; vyresniems nei 7 metų vaikams ½ tabletės 3 kartus per dieną po valgio 3–5 dienas. Didžiausia suaugusiųjų dozė yra 2 tabletės, kasdien - 6 tabletės; vyresniems nei 7 metų vaikams - atitinkamai 1 tabletė ir 3 tabletės. Vaisto nerekomenduojama vartoti ilgiau kaip 5 dienas nepasitarus su gydytoju. Jei simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją..

Neviršykite rekomenduojamų dozių.

Šalutiniai poveikiai

- dispepsiniai simptomai, epigastrinis skausmas, pykinimas, vėmimas, burnos džiūvimas

- galvos skausmas, nuovargis, mieguistumas, padidėjęs centrinės nervų sistemos dirglumas, miego sutrikimas, sumažėjęs psichomotorinių reakcijų dažnis, difenhidraminas vaikams gali sukelti paradoksalų nemigos, dirglumo ir euforijos vystymąsi.

- Ilgas ilgalaikis vartojimas didelėmis dozėmis gali slopinti kasos izoliacinio aparato funkciją (hiperglikemija, gliukozurija), hiperoksaluriją ir šlapimo akmenų susidarymą iš kalcio oksalato.

- sumažėjęs kapiliarų pralaidumas ir pablogėjęs audinių trofizmas

- trombocitozė, trombocitopenija, leukopenija, neutropenija, agranulocitozė, anemija, hemolizinė anemija (ypač pacientams, turintiems gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumą), hiperprotrombinemija, eritropenija, neutrofilinė leukocitozė, hipokalemija.

- alerginės reakcijos: dilgėlinė, odos niežėjimas, odos pleiskanojimas

- sunku šlapintis (ypač vyrams, kuriems padidėjusi prostata)

- padidėjęs kvėpavimo takų paslapčių klampumas

Apie bet kokį šalutinį poveikį, įskaitant nepaminėtą aukščiau, reikia pranešti gydančiam gydytojui ir nustoti vartoti vaistą.

Kontraindikacijos

-padidėjęs jautrumas vaisto komponentams

-vaikai iki 7 metų

-nėštumas ir žindymo laikotarpis

Vaistų sąveika

Vaistų sąveika dažniau pasireiškia ilgai vartojant dideles askorbo rūgšties dozes.

Askorbo rūgštis padidina salicilatų (padidina kristalurijos riziką), etinilestradiolio, benzilpenicilino ir tetraciklinų koncentraciją kraujyje..

Su estrogenais - padidina hormono kiekį kraujo serume.

Vartojant geriamuosius kontraceptikus, kuriuose yra estrogeno, kontraceptinis poveikis sumažėja.

Sumažina kumarino darinių antikoaguliacinį poveikį.

Pagerina geležies preparatų pasisavinimą žarnyne.

Padidina bendrą etilo alkoholio klirensą.

Chinolino vaistai, kalcio chloridas, salicilatai, kortikosteroidai, ilgai vartojantys, išeikvoja askorbo rūgšties atsargas.

Acetilsalicilo rūgštis, geriamieji kontraceptikai, šviežios sultys ir šarminis gėrimas sumažina askorbo rūgšties absorbciją ir absorbciją. Kartu vartojant askorbo rūgštį su izoprenalinu, chronotropinis pastarojo poveikis sumažėja. Didelėmis dozėmis jis padidina meksiletino išsiskyrimą pro inkstus. Barbitūratai ir pirimidinas padidina askorbo rūgšties išsiskyrimą su šlapimu. Askorbo rūgštis mažina antipsichozinių vaistų (antipsichozinių vaistų) - fenotiazino darinių, terapinį amfetamino ir triciklių antidepresantų rezorbciją..

Kalcio gliukonatas. Dėl galimybės susidaryti neabsorbuojamiems kompleksams, kalcis gali sumažinti estramustino, etihidronatų ir galbūt kitų bisfosfonatų, fenitoino, chinolonų, geriamųjų tetraciklinų grupės antibiotikų ir vaistų absorbciją. Vartojant tam tikrus maisto produktus, pavyzdžiui, kalcio absorbcija iš virškinimo trakto gali sumažėti., špinatai, rabarbarai, sėlenos ir javai. Dideles kalcio dozes skiriant pacientams, vartojantiems digitalizmo preparatus, gali padidėti aritmijos rizika. Tiazidiniai diuretikai sumažina kalcio išsiskyrimą su šlapimu. Todėl reikia nepamiršti hiperkalcemijos atsiradimo pavojaus juos vartojant kartu..

Kalcis gali sumažinti tetraciklinų grupės antibiotikų ir fluoro preparatų absorbciją tuo pačiu metu. Vienu metu vartojant vitaminą D, padidėja kalcio absorbcija.

Kartu vartojant difenhidraminą, sustiprėja etanolio ir vaistų, kurie slopina centrinę nervų sistemą, veikimą, barbitūratai, migdomosios tabletės, opiatų analgetikai. Todėl, norint kartu vartoti šiuos vaistus, būtina pasitarti su gydytoju, kad būtų išvengta sustiprėjusių veiksmų.

MAO inhibitoriai sustiprina difenhidramino anticholinerginį aktyvumą.

Pastebimas antagonistinis bendravimas kartu su psichostimuliatoriais.

Sumažina apomorfino kaip emetiko veiksmingumą gydant apsinuodijimus.

Stiprina anticholinerginį vaistų, turinčių anticholinerginį poveikį, poveikį.

Farmakologinį rutino poveikį sustiprina askorbo rūgštis.

Specialios instrukcijos

Gydymo metu reikia vengti alkoholio. Nemaišykite su migdomųjų tablečių vartojimu.

Atsižvelgiant į stimuliuojantį askorbo rūgšties poveikį kortikosteroidų hormonų sintezei, būtina kontroliuoti inkstų funkciją ir kraujospūdį. Askorbo rūgštis pacientams, kuriems greitai plinta ir intensyviai metastazuojami navikai, ligos eigoje gali pasunkėti. Askorbo rūgštis gali iškraipyti įvairių laboratorinių tyrimų rezultatus (nustatyti gliukozės, bilirubino kiekį ir kepenų transaminazių, LDH aktyvumą kraujo plazmoje). Askorbo rūgštis skiriama atsargiai pacientams, sergantiems inkstų nepakankamumu arba ligoms, susijusioms su padidėjusiu vitamino D kiekiu, tokioms ligoms kaip sarkoidozė..

Apie bet kokį šalutinį (neįprastą) poveikį, įskaitant nepaminėtus aukščiau, reikia pranešti gydytojui.

Jei savijauta nepagerėja, vaisto vartojimą reikia nutraukti ir pasitarti su gydytoju. Jei pacientas turi operaciją, jis turi iš anksto perspėti gydytoją apie vaisto vartojimą.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nerekomenduojama vartoti šio vaisto nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Vaisto poveikio gebėjimui vairuoti transporto priemonę ar potencialiai pavojingų mechanizmų ypatybės

Vartojamas atsargiai pacientams, užsiimantiems galimai pavojinga veikla, kuriai reikia didesnio dėmesio ir greitų psichomotorinių reakcijų..

Perdozavimas

Simptomai: centrinės nervų sistemos depresija, susijaudinimo vystymasis (ypač vaikams) arba depresija, išsiplėtę vyzdžiai, burnos džiūvimas, mėšlungis. Hiperkalcemijos požymiai: anoreksija, pykinimas, vėmimas, sąmonės sutrikimas, nefrokalcinozė, kalciurija ir, rimtais atvejais, aritmija ir koma.

Gydymas: skrandžio plovimas aktyvuotos anglies vandeniu ir simptominis gydymas. Priverstinė diurezė, hemodializė.

Išleidimo forma ir pakuotė

Tabletės 10 vienetų kontūro bezjacheykovy pakuotės pakavimo popieriaus su polimero danga iš abiejų pusių. Į kartoninę dėžę (grupinė pakuotė) dedamos 250 pakuočių su kontūrais bezjacheykovy kartu su medicininio vartojimo instrukcijomis valstybine ir rusų kalba.

10 tablečių kontūro bezeljakovoj pakuotėje iš aliuminio folijos, padengtos PVC plėvele. Ant 2 kontūrų bezjacheykovye aliuminio folijos, padengtos PVC plėvele, pakuotė kartu su instrukcijomis medicininiam naudojimui valstybine ir rusų kalbomis dedama į kartoninę dėžutę. 55 kartono pakuotės dedamos į kartoninę dėžę (grupinė pakuotė). 200 kartono bezjacheykovye pakuočių iš aliuminio folijos, padengtos PVC plėvele, kartu su medicininio vartojimo instrukcijomis valstybine ir rusų kalba dedamos į kartoninę dėžę (grupinė pakuotė).

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje..

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Tinkamumo laikas

Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui.

Vaistinių atostogų sąlygos

Gamintojas

„Eikos-Farm LLP“, Kazachstano Respublika, Almatos regionas, poz. Boraldai, 71 m.

Registracijos pažymėjimo turėtojas

„Eikos-Farm LLP“, Kazachstano Respublika, Almatos regionas, poz. Boraldai, 71 m.

Organizacijos, priimančios vartotojų pretenzijas (pasiūlymus) dėl vaistų kokybės Kazachstano Respublikos teritorijoje, atsakingos už vaistų saugos stebėjimą po registracijos, adresas

ANTIGRIPPINE (ANTIGRIPPINE) skirtuko naudojimo instrukcijos

Išleidimo forma, sudėtis ir pakuotė

Aviečių putojančios tabletės, apvalios, plokščios, su skiautelėmis ir skiriamąja linija iš vienos pusės, rožinės, rausvai alyvinės arba alyvinės spalvos, su šviesesnėmis ir tamsesnėmis intarpomis, pasižyminčios specifiniu vaisių kvapu.

1 skirtukas.
paracetamolio500 mg
chlorfenamino maleatas10 mg
vitamino C200 mg

6 vnt - juostelės (5) - kartono pakuotės.
10 vienetų. - plastikiniai pieštukų dėklai (1) - paketai-vokai su pakabinimo įtaisu.

skirtukas. putojantis greipfrutų skoniu 500 mg + 10 mg + 200 mg: 10 arba 30 vnt.
Reg. Nr: 8978/09/12/13/14, datuota 2014 12 23 - atšaukta

Pjaustytos greipfrutų skonio tabletės, apvalios, plokščios, su skaldos ir skiriamąja linija vienoje pusėje, baltos, beveik baltos arba kreminės baltos spalvos, vos pastebimas marmurinis skonis, specifinio citrusinio kvapo.

1 skirtukas.
paracetamolio500 mg
chlorfenamino maleatas10 mg
vitamino C200 mg

6 vnt - juostelės (5) - kartono pakuotės.
10 vienetų. - plastikiniai pieštukų dėklai (1) - paketai-vokai su pakabinimo įtaisu.

farmakologinis poveikis

Kombinuotas vaistas. Paracetamolis turi analgezinį ir karščiavimą mažinantį poveikį; pašalina galvos ir kitų rūšių skausmą, mažina karščiavimą. Askorbo rūgštis (vitaminas C) dalyvauja redokso procesų reguliavime, angliavandenių apykaitoje, padidina organizmo atsparumą.

Chlorfenaminas - H 1 histamino receptorių blokatorius, turi antialerginį poveikį, palengvina kvėpavimą pro nosį, sumažina nosies užgulimo, čiaudulio, pilvo pūtimo, niežėjimo ir akių paraudimo jausmą..

Vartojimo indikacijos

Infekcinės ir uždegiminės ligos (SARS, gripas), lydimos karščiavimo, šaltkrėtis, galvos skausmas, sąnarių ir raumenų skausmas, nosies užgulimas ir gerklės bei sinusų skausmas.

Dozavimo režimas

Viduje. Suaugusieji ir vyresni nei 15 metų vaikai, po 1 tabletę 2–3 kartus per dieną. Tabletę reikia visiškai ištirpinti stiklinėje (200 ml) šilto vandens (50–60 ° C) ir gautą tirpalą nedelsiant išgerti. Geriau vartoti vaistą tarp valgymų. Didžiausia paros dozė yra 3 tabletės. Tarpas tarp vaisto dozių turėtų būti bent 4 valandos.

Pacientams, kurių sutrikusi kepenų ar inkstų veikla, ir senyviems pacientams, pertrauka tarp vaisto dozių turėtų būti bent 8 valandos.

Priėmimo be anestetiko priėmimo trukmė neviršija 5 dienų, o karščiavimą mažinančių vaistų - 3 dienos..

Šalutiniai poveikiai

Vaistas gerai toleruojamas rekomenduojamomis dozėmis. Pavieniais atvejais yra poveikis:

Susijęs su paracetamolio buvimu

Pastebėta keletas retų tiesioginės padidėjusio jautrumo reakcijos atvejų:

  • anafilaksinis šokas, Quincke edema, eritema, dilgėlinė, odos išbėrimas. Su šiais pasireiškimais turėtumėte nedelsdami nutraukti šio ir su juo susijusių vaistų vartojimą. Labai retais atvejais pastebima trombocitopenija, leukopenija ir neutropenija..

Susijęs su chlorfenamino maleato buvimu

Chlorfenamino farmakologinės savybės yra skirtingo intensyvumo šalutinis poveikis, susijęs ar nesusijęs su vaisto doze..

Iš autonominės nervų sistemos:

  • sedacija ar mieguistumas, ryškesnis gydymo pradžioje;
  • ortostatinė viršįtampis;
  • anticholinerginis poveikis: sausos gleivinės, vidurių užkietėjimas, sutrikęs apgyvendinimas, mokinių išsiplėtimas, palpitacija, netinkamas šlapinimasis (dizurija, šlapimo susilaikymas);
  • pusiausvyros sutrikimas, galvos svaigimas, pablogėjusi atmintis ar susikaupimas, dažnesni vyresnio amžiaus žmonėms;
  • judėjimo sutrikimas, drebulys;
  • sumišimas, haliucinacijos.

Padidėjusio jautrumo reakcija:

  • galimas eritema, egzema, stiprus niežėjimas, purpura, angioneurozinė edema;
  • edema, rečiau Quincke edema;
  • anafilaksinis šokas.

Iš hemopoetinių organų:

  • leukopenija, neutropenija;
  • trombocitopenija;
  • hemolizinė anemija.

Kontraindikacijos

  • padidėjęs jautrumas paracetamoliui, askorbo rūgščiai, chlorfenaminui ar bet kuriam kitam vaisto komponentui;
  • virškinimo trakto eroziniai ir opiniai pažeidimai (ūminėje fazėje);
  • sunkus inkstų ir (arba) kepenų nepakankamumas;
  • alkoholizmas;
  • kampinė glaukoma;
  • prostatos hiperplazija;
  • vaikų amžius (iki 15 metų);
  • nėštumas (I ir III trimestrai) ir žindymas.

Atsargiai - inkstų ir (arba) kepenų nepakankamumas, gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas, įgimta hiperbilirubinemija (Gilbert, Dubin-Johnson ir Rotor sindromai), hiperoksalurija, progresuojančios piktybinės ligos, virusinis hepatitas, alkoholinis hepatitas, senas amžius.

Specialios instrukcijos

Norėdami išvengti perdozavimo pavojaus, įsitikinkite, kad paracetamolio ar chlorfenamino maleato nėra kituose vaistuose.

Vartojant vaistą atsargiai, reikia skirti metoklopramido, domperidono ar kolestiramino..

Ilgai vartojant žymiai didesnes nei rekomenduojama dozes, padidėja kepenų ir inkstų funkcijos sutrikimo tikimybė, todėl būtina stebėti periferinio kraujo vaizdą.

Paracetamolis ir askorbo rūgštis gali iškreipti laboratorinius tyrimus (kiekybiškai nustatyti gliukozės ir šlapimo rūgšties kiekį kraujo plazmoje, bilirubiną, „kepenų“ transaminazių aktyvumą - ALAT, ACT, LDH).

Norint išvengti toksiško kepenų pažeidimo, paracetamolio nereikėtų derinti su alkoholiniais gėrimais, jį turėtų vartoti ir asmenys, linkę į nuolatinį alkoholio vartojimą. Kepenų pažeidimo rizika padidėja pacientams, sergantiems alkoholine hemoze.

Askorbo rūgšties skyrimas pacientams, kuriems yra greitai plintantis ir intensyviai metastazuojantis navikas, gali apsunkinti proceso eigą. Pacientams, kurių organizme yra daug geležies, askorbo rūgštį reikia vartoti mažiausiai..

Įtaka gebėjimui vairuoti automobilį ir dirbti su mechanizmais.

Šio vaisto vartojimas gali sukelti mieguistumą, ypač gydymo pradžioje. Šis poveikis sustiprėja vartojant alkoholinius gėrimus ar alkoholio turinčius vaistus..

Perdozavimas

Chlorfenamino maleato perdozavimo simptomai:

  • galvos svaigimas, sujaudinimas, miego sutrikimas, depresija, mėšlungis.

Paracetamolio perdozavimo simptomai: pykinimas, vėmimas, apetito praradimas, blyškumas, pilvo skausmas, šie simptomai pasireiškia daugiausia per pirmąsias 24 valandas;

Perdozavimas, pradedant 10 g paracetamolio vienoje dozėje suaugusiam ir 150 mg 1 kg svorio vienoje dozėje vaikui, sukelia kepenų citolizę, kuri gali sukelti visišką ir negrįžtamą kepenų nekrozę, pasireiškiančią kepenų nepakankamumu, metaboline acidoze, encefalopatija. visą kelią iki komos ir mirties.

Tuo pačiu metu padidėja kepenų transaminazių, laktodehidrogenazių, bilirubino ir sumažėja protrombino lygis, kuris gali pasireikšti praėjus 12–48 valandoms po vaisto vartojimo..

  • nedelsiant pristatyti pacientą į ligoninę;
  • kraujo mėginio surinkimas mėgintuvėlyje pradinei paracetamolio koncentracijai plazmoje nustatyti;
  • greitai pašalinamas vaistas, vartojamas plaunant skrandį;
  • perdozavus paracetamolio, paprastai kaip įmanoma anksčiau įvedamas priešnuodis N-acetilcisteinas iv arba, jei įmanoma, geriamas. Per pirmąsias dešimt valandų po vaisto vartojimo;
  • simptominis gydymas.

Literatūroje aprašomi pavieniai ūmaus ir lėtinio askorbo rūgšties perdozavimo atvejai pacientams, kuriems trūksta gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės. DIC metu perdozavus askorbo rūgšties, gali labai padidėti oksalato kiekis kraujo serume ir šlapime. Padidėjęs oksalatų kiekis kraujyje pacientams, kuriems atliekama hemodializė, gali sukelti kalcio oksalato nuosėdų nusėdimą.

Vaistų sąveika

  • padidina benzilpenicilino ir tetraciklinų koncentraciją kraujyje;
  • pagerina geležies preparatų absorbciją žarnyne (paverčia geležį geležimi); vartojant kartu su deferoksaminu, gali padidėti geležies išsiskyrimas;
  • padidėja kristalurijos rizika gydant trumpai veikiančius salicilatus ir sulfanilamidus, sulėtėja rūgščių išsiskyrimas per inkstus, padidėja vaistų, turinčių šarminę reakciją (įskaitant alkaloidus), išsiskyrimas, geriamųjų kontraceptikų koncentracija kraujyje;
  • padidina bendrą etanolio klirensą;
  • kartu vartojant sumažėja chronotropinis izoprenalino poveikis.

Tai gali tiek padidinti, tiek sumažinti antikoaguliantų poveikį.

Sumažina antipsichozinių vaistų (antipsichozinių vaistų) - fenotiazino darinių, terapinį poveikį, amfetamino ir triciklių antidepresantų reabsorbciją kanalėliuose..

Vienu metu vartojant barbitūratus, padidėja askorbo rūgšties išsiskyrimas su šlapimu.

Chlorfenamino maleatas sustiprina migdomųjų tablečių poveikį.

Antidepresantai, antiparkinsoniniai vaistai, antipsichoziniai vaistai (fenotiazino dariniai) - padidina šalutinio poveikio (šlapimo susilaikymo, burnos džiūvimo, vidurių užkietėjimo) riziką..

Gliukokortikosteroidai - padidėja glaukomos išsivystymo rizika.

Etanolis sustiprina chlorfenamino maleato raminamąjį poveikį.

Paracetamolio ir mikrosominių oksidacijos induktorių sąveika kepenyse (fenitoinas, etanolis, barbitūratai, rifampicinas, fenilbutazonas, tricikliai antidepresantai) padidina hidroksilintų aktyvių metabolitų gamybą, o tai leidžia išsivystyti sunkiam apsinuodijimui nedidelėmis perdozavimo dozėmis..

Kartu su paracetamoliu etanolis prisideda prie ūminio pankreatito vystymosi..

Mikrosomų oksidacijos inhibitoriai (įskaitant cimetidiną) sumažina hepatotoksiškumo riziką.

Vienu metu skiriant diflunisalį ir paracetamolį, pastarojo koncentracija kraujo plazmoje padidėja 50%, padidėja hepatotoksiškumas. Kartu vartojant barbitūratus, sumažėja paracetamolio veiksmingumas.

Paracetamolis sumažina urikozurinių vaistų efektyvumą.

Vaistinių atostogų sąlygos

Vaisto laikymo sąlygos

Laikykite vaistą 10–30 ° C temperatūroje, nuo drėgmės ir šviesos apsaugotoje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Antigripinas

Antigrippinas - kombinuotas vaistas, turintis priešuždegiminį, karščiavimą mažinantį ir antialerginį poveikį.

Tai padeda pašalinti gripo ir SARS simptomus, sumažina nosies ir sinusų gleivinių patinimą, palengvina nosies kvėpavimą. Vaisto Antigrippin sudėtį sudaro trys aktyvūs komponentai: paracetamolis, chlorfeniramino maleatas ir askorbo rūgštis (vitaminas C)..

Šiame straipsnyje mes apsvarstysime, kodėl gydytojai skiria Antigrippin, įskaitant šio vaisto vartojimo instrukcijas, analogus ir kainas vaistinėse. TIKROS APŽVALGOS apie žmones, kurie jau yra naudojęsi „Antigrippin“, galite perskaityti komentaruose.

Išleidimo sudėtis ir forma

Klinikinė ir farmakologinė grupė: vaistas ūminėms kvėpavimo takų ligoms gydyti.

„Antigrippin“ yra šių formų:

  1. Milteliai geriamajam tirpalui su medaus, citrinos ar ramunėlės skoniu (5 g paketėlių);
  2. Pūkuojančios tabletės be skonio arba su greipfrutų ar aviečių skoniu;
  3. Vaisiaus skonio putojančios tabletės.

Veiklioji „Antigrippin“ medžiaga suaugusiesiems:

  • Paracetamolis - 500 mg;
  • Chlorfeniramino maleatas - 10 mg;
  • Askorbo rūgštis (vitaminas C) - 200mg.

Vienoje putojančioje tabletėje vaikams yra: 250 mg paracetamolio, 50 mg askorbo rūgšties, 3 mg chlorfenamino maleato..

Indikacijos Antigrippin

Vaistas Antigrippin skiriamas pagal gripo ir ūminių kvėpavimo takų ligų, kurias lydi karščiavimas, galvos skausmai, rinorėja, mialgija, gerklės skausmas ir nosies gleivinės patologinis simptominis gydymas, instrukcijas..

Yra teigiamų atsiliepimų apie vaistą Antigrippin, kaip vaistą nuo bakterinio, virusinio ir alerginio rinito..

farmakologinis poveikis

Pagrindinė veiklioji vaisto Antigrippin medžiaga yra paracetamolis, jis turi karščiavimą mažinantį ir analgezinį poveikį. Chlorfenaminas, kuris yra „Antigrippin“ dalis, turi antialerginį poveikį ir mažina viršutinių kvėpavimo takų gleivinės patinimą, o askorbo rūgštis, patekusi į organizmą, padeda padidinti organizmo atsparumą ligoms, normalizuoja kapiliarų pralaidumą ir pasižymi antioksidaciniu poveikiu..

Naudojimo instrukcijos

Pagal vartojimo instrukcijas Antigrippin geriamas per burną. Tabletę reikia visiškai ištirpinti stiklinėje (200 ml) šilto vandens (50–60 ° C) ir gautą tirpalą nedelsiant išgerti. Geriau vartoti vaistą tarp valgymų.

  • Suaugusiesiems ir vyresniems nei 15 metų vaikams po 1 tabletę 2–3 kartus per dieną.
  • Didžiausia paros dozė yra 3 tabletės. Tarpas tarp vaisto dozių turėtų būti bent 4 valandos. Pacientams, kurių sutrikusi kepenų ar inkstų veikla, ir senyviems pacientams, pertrauka tarp vaisto dozių turėtų būti bent 8 valandos.

Antigripino miltelių naudojimo instrukcijos:

  • Suaugusiesiems ir vyresniems nei 15 metų vaikams - po 1 paketėlį 2–3 kartus per dieną. Maišelio turinį reikia visiškai ištirpinti stiklinėje (200 ml) šilto vandens (50–60 ° C) ir gautą tirpalą nedelsiant išgerti. Geriau vartoti vaistą tarp valgymų. Didžiausia paros dozė yra 3 paketėliai. Tarpas tarp vaisto dozių turėtų būti bent 4 valandos.

Priėmimo be anestetiko priėmimo trukmė neviršija 5 dienų, o karščiavimą mažinančių vaistų - 3 dienos..

Kontraindikacijos

Tokiais atvejais negalima vartoti vaisto:

  • su fenilketonurija;
  • vyrai, sergantys prostatos hiperplazija;
  • vaikai iki 15 metų;
  • nėščia moteris
  • moterys, maitinančios krūtimi;
  • su sunkiu inkstų ar kepenų nepakankamumu;
  • asmenys, sergantys uždaro kampo glaukoma;
  • asmenys, linkę į alkoholizmą;
  • su padidėjusio jautrumo reakcijomis į veikliąsias ar pagalbines medžiagas, sudarančias kompoziciją;
  • su eroziniais ir opiniais virškinamojo trakto pažeidimais ūminėje fazėje arba lėtinio eigos paūmėjimo metu.

Šalutiniai poveikiai

Pavieniais atvejais, vartojant Antigrippin, yra toks šalutinis poveikis:

  • Skausmas epigastriniame regione;
  • Odos bėrimas;
  • Quincke edema;
  • Šilumos jausmas;
  • Šlapimo susilaikymas;
  • Hipervitaminozė;
  • Pykinimas;
  • Sausa burna;
  • Anemija;
  • Trombocitopenija (ypač reta);
  • Dilgėlinė, niežėjimas;
  • Apgyvendinimo parezė;
  • Nuovargis, galvos skausmas;
  • Mieguistumas;
  • Hipoglikemija;
  • Metabolinė liga.

Paracetamolio ir alkoholinių gėrimų derinys gali sukelti toksinį kepenų pažeidimą, todėl vartodami vaistą turėtumėte atsisakyti alkoholio vartojimo. Taip pat yra didelė kepenų pažeidimo rizika pacientams, sergantiems alkoholine heteroze..

Analogai Antigrippin

Tikslaus vaisto analogo nėra. Antigrippin sudėtyje yra vaistinių medžiagų kompleksas, kuriame pagrindiniai komponentai yra Paracetamolis, Askorbo rūgštis ir Chlorfeniramino maleatas, kurie sudaro ryškų gydomąjį poveikį. Artimiausias sudėtyje yra vaistas AntiFlu.

Taip pat yra panašių vaistų, vartojamų SARS simptomams palengvinti:

  • Gripas
  • Daleronas;
  • Coldrex;
  • „Gripend HotActive“;
  • „Coldact“ skrido;
  • „Panadol“
  • Solpadeinas;
  • „TeraFlu“;
  • Fairx;
  • Efferalgan ir kt.

Dėmesio: dėl analogų vartojimo reikia susitarti su gydančiu gydytoju.

Vidutinė ANTIGRIPPIN, tablečių (10 vnt.) Kaina vaistinėse (Maskva) 270 rublių.

Kova su gripu

„AntiGrippin“ kompozicija

Išleidimo forma

Šis vaistas gaminamas:

  • geriamųjų, vandenyje tirpių „Antigrippin“ miltelių, paketėlių po 5 g Nr. 10, antrinėje pakuotėje;
  • tablečių pavidalu; „Antigrippin“ putojantis plastikinėse dėžutėse Nr. 10, lizdinėse plokštelėse Nr. 10 arba juostelėse Nr. 2, Nr. 4, Nr. 6;
  • tablečių pavidalu, antigrippin putojantis su greipfrutų ar aviečių skoniu plastikinėse dėžutėse Nr. 10, lizdinėse plokštelėse Nr. 10 arba juostelėse Nr. 2, Nr. 4, 36;
  • putojančių tablečių pavidalu, vaikų „Antigrippin“ plastikinėse dėžutėse Nr. 10, lizdinėse plokštelėse Nr. 10 arba juostelėse Nr. 2, Nr. 4, Nr. 6.

farmakologinis poveikis

Analgetikas (analgetikas), antialerginis, karščiavimą mažinantis vaistas.

Farmakodinamika ir farmakokinetika

Kombinuoto terapinio agento Antigrippin sudėtis yra specialiai parinkta efektyviausiam skausmingų infekcinės ir uždegiminės etiologijos ligų gydymui.

Anilidų grupės karščiavimą mažinantis ir analgetikas - paracetamolis - yra karščiavimą mažinantis ir analgetikas (analgetikas), kurio veiksmingumas skirtas pašalinti galvos skausmą ir kitus skausmo tipus, taip pat mažinti karščiavimą.

Chlorfenaminas, kuris yra H1-histamino receptorių blokatorių grupė, pasižymi antialerginiu poveikiu, turi teigiamą poveikį kvėpavimui per nosį, mažina nosies užgulimą ir mažina niežėjimą, čiaudulį, pilvo pūtimą ir akių paraudimą..

Vaisto vitamino C (askorbo rūgšties) poveikis yra sutelktas į angliavandenių apykaitos ir redox reakcijų reguliavimą, taip pat į organizmo endogeninio atsparumo didinimą..

Vartojimo indikacijos

Antigrippin paskyrimas yra skiriamas skausmingų infekcinės ir uždegiminės etiologijos (gripo, SARS), atsirandančios padidėjus temperatūrai, simptominiam gydymui; nosies užgulimas; galvos, raumenų ir sąnarių skausmai; šaltkrėtis; skausmas sinusuose ir gerklėje.

Kontraindikacijos

Visoms dozavimo formoms:

  • virškinimo trakto erozinės ir opinės patologijos, kurios yra ūminėje stadijoje;
  • kampinė glaukoma;
  • didelis asmeninis jautrumas narkotikų ingredientams;
  • ryški inkstų / kepenų patologija.

Miltelių ir putojančių tablečių:

Vaikiškos putojančios tabletės:

Dėl šių patologinių sąlygų reikia atsargiai vartoti vaistą

Visoms dozavimo formoms:

  • inkstų / kepenų nepakankamumas;
  • įgimta hiperbilirubinemija;
  • gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas;
  • virusinis hepatitas.

Miltelių ir putojančių tablečių:

  • senyvo amžiaus;
  • alkoholinis hepatitas.

Kvapiosioms tabletėms:

Šalutiniai poveikiai

Didžiąją dalį toleruoja gydymas rekomenduojamomis Antigrippin dozėmis ir neturi jokio neigiamo poveikio..

Retais atvejais pastebėta:

  • galvos skausmai;
  • hipoglikemija (su galimu komos išsivystymu);
  • nuovargio jausmas;
  • trombocitopenija;
  • pykinimas kartu su vėmimu ar be jo;
  • skausmas epigastriume;
  • dilgėlinė;
  • šilumos jausmas;
  • anemija (įskaitant hemolizinę);
  • hipervitaminozė;
  • odos bėrimas / niežėjimas;
  • Quincke edema;
  • medžiagų apykaitos sutrikimai;
  • sausa burna
  • šlapimo susilaikymas;
  • apgyvendinimo parezė;
  • mieguistumas.

Geriant miltelius ir kvapiąsias tabletes, papildomai buvo atkreiptas dėmesys:

  • anafilaktoidinės reakcijos (įskaitant anafilaksinį šoką);
  • Lyell ir (arba) Stevens-Johnson sindromai.

Antigrippin, naudojimo instrukcijos

Visos vaisto dozavimo formos, anksčiau visiškai ištirpintos 200 ml šilto (ne verdančio vandens) vandens, yra skirtos vartoti per burną. Paruoštą tirpalą reikia gerti kuo greičiau ištirpinus vaistą, geriausia tarp valgymų. Mažiausias rekomenduojamas intervalas tarp ištirpinto vaisto dozių yra 4 valandos.

Instrukcija apie putojantį Antigrippin tabletėse ir milteliuose rekomenduoja vyresniems nei 15 metų pacientams vartoti 2–3 dienas per dieną pirmąją tabletę arba 1-uosius miltelius. Daugiausiai per 24 valandas galima išgerti 3 tabletes arba 3 miltelius.

Vaikams skirtų „Antigrippin“ vartojimo instrukcija apima dviejų dienų paros ½ tabletės suvartojimą 3–5 metų vaikams. Instrukcijos 5–10 metų vaikams rekomenduoja pirmąją tabletę išgerti du kartus per 24 valandas. Vaikai Antigrippin 5-10 metų amžiaus geriami po 1 tabletę 2-3 kartus per dieną.

Inkstų / kepenų patologijomis, taip pat senatvėje, vaisto vartojimo intervalą reikia padidinti iki 8 valandų.

Vaisto vartojimo trukmė be kitų gydytojo nurodymų yra tokia: kaip karščiavimą mažinantis vaistas - 3 dienos; kaip anestetikas - 5 dienos.

Perdozavimas

Ilgesniam, labiau rekomenduojamam Antigrippin vartojimo laikotarpiui (2–4 dienos po maksimalaus leidžiamo terapinio laikotarpio) arba jo vartojimui didelėmis dozėmis (6–14 valandų po didesnių dozių išgėrimo) kartais buvo stebimi neigiami su paracetamoliu susiję simptomai. Toks perdozavimo poveikis gali būti išreikštas viduriavimu, diskomfortu pilve, hiperhidroze, pykinimu / vėmimu, pilvo skausmais. Chlorfenamino perdozavimo požymiai pasireiškia galvos svaigimu, traukuliais, miego sutrikimu, persivalgymu, depresija..

Jei pacientas nustato tokius simptomus, kurie atsiranda dėl neteisingo Antigrippin vartojimo, paskirtas gydymas turėtų atitikti pastebėtus neigiamus simptomus..

Sąveika

Paracetamoliui:

Lygiagretus vaistų, kurie indukuoja mikrosominius kepenų oksidaciją, (fenitoino, barbitūratų, etanolio, rifampicino, triciklių antidepresantų, fenilbutazono) vartojimas padidina aktyvių hidroksilintų metabolitų, kurie dėl nedidelio perdozavimo gali sukelti stiprią intoksikaciją, gamybą..

Paracetamolis sumažina urikozurinių vaistų poveikį.

Bendras etanolio vartojimas (ypač dideliais kiekiais) prisideda prie ūminio pankreatito atsiradimo.

Kartu vartojant Diflunisal, paracetamolio kiekis plazmoje padidėja 50%, taigi žymiai padidėja toksinis poveikis kepenims.

Mikrosomų oksidacijos inhibitoriai (įskaitant cimetidiną) sumažina hepatotoksinio poveikio riziką.

Kartu vartojant barbitūratus, sumažėja teigiamas paracetamolio poveikis.

Dėl chlorfenamino maleato:

Lygiagrečiai vartojant miego tabletes, padidėja jų veiksmingumas.

Kombinuotas vaistų nuo parkinsonizmo, antidepresantų, antipsichozinių vaistų vartojimas padidina neigiamo šalutinio poveikio (burnos džiūvimas, šlapimo susilaikymas, vidurių užkietėjimas) riziką..

Sedatyvinis chlorfenamino maleato poveikis sustiprintas etanoliu.

Kombinuotas gydymas gliukokortikoidais padidina glaukomos riziką.

Askorbo rūgščiai:

Vienu metu gydant tetraciklinu ir benzilpenicilinu, padidėja jų koncentracija plazmoje..

Lygiagretus sulfonamidų ir salicilatų vartojimas padidina kristalurijos susidarymo riziką.

Kombinuotas gydymas padidina vaistų, kuriems būdinga šarminė reakcija (įskaitant alkaloidus), eliminacijos laiką..

Vitaminas C sumažina geriamųjų kontraceptikų kiekį serume ir lėtina rūgščių išsiskyrimą pro inkstus.

Kombinuotas vartojimas su geležies preparatais pagerina jo absorbciją žarnyne (dėl geležies virsmo geležine), taip pat sudėtingas deferoksamino vartojimas gali padidinti geležies pašalinimo laiką..

Vartojant askorbo rūgštį, padidėja bendras etanolio klirensas.

Vartojant kartu su izoprenalinu, sumažėja jo chronotropinis poveikis..

Lygiagrečiai su antikoaguliantais, jų veiksmingumas gali keistis tiek ta, tiek kita kryptimi..

Barbitūratai padidina askorbo rūgšties išsiskyrimą pro inkstus.

Kartu vartojant antipsichozinius vaistus, sumažėja jų terapinis poveikis; vartojant triciklius antidepresantus ir amfetaminą, sumažėja jų kanalėlių reabsorbcija.

Pardavimo sąlygos

Visos vaistinės Antigrippin formos yra nereceptiniai vaistai..

Laikymo sąlygos

Visų vaisto formų laikymo temperatūros diapazonas turėtų atitikti 10–30 ° C.

Tinkamumo laikas

36 mėnesiai nuo pagaminimo datos (visoms formoms).

Specialios instrukcijos

Jei lygiagrečiai gydomas metoklopramidas, kolestiraminas ar domperidonas, prieš pradėdami vartoti Antigrippin, turite pasitarti su gydytoju..

Ilgai vartojant dideles Antigrippin dozes, smarkiai padidėja kepenų / inkstų funkcijos sutrikimo tikimybė, kurią reikia kontroliuoti iš periferinio kraujo.

Askorbo rūgšties, kaip ir paracetamolio, vartojimas gali paveikti laboratorinius tyrimus (šlapimo rūgšties, gliukozės, bilirubino, LDH ir kepenų fermentų aktyvumą plazmoje)..

Vitamino C skyrimas pacientams, kuriems yra greitai metastazavę ir daugėjantys navikai, gali apsunkinti šiuos procesus..

Pacientai, kurių organizme yra daug geležies, turėtų vartoti mažiausią įmanomą askorbo rūgšties dozę..

Pacientai, sergantys cukriniu diabetu, turėtų atsiminti cukraus įtraukimą į miltelių pavidalo preparatą.